15. Sep 2019 Coupe du Prince 2019 - Dudelange

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1007
JÉHANNO Alan
CSL
FRA
2002
1097
KAYSER Gilles
FOLA
LUX
1999
1105
WARNIER Eric
CAB
LUX
2000
1107
ROSSI Andrea
CAB
LUX
1998
1112
FOLEY Niall
CAEG
LUX
2001
1144
BARATTE Vincent
CAS
LUX
2002
1145
DAIX Pol
CAB
LUX
1994
1146
SCHELLER Luc
CSL
LUX
1984
1179
SCHOTT Tom
CAD
LUX
2002
1189
MULLER Louis
CSL
LUX
2000
1194
GAROFALO Gino
CAD
LUX
2005
1195
SCHWARZ Florian
CAB
LUX
2000
1259
OLY Sven
CELTIC
LUX
1995
1267
SCHROEDER Cameron
CSL
LUX
2005
1319
GIUDICE Stefano
CSL
LUX
1993
1429
RAYSKIY Dzhiva
CAS
BLR
2001
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
1531
BEHLER Sam
CAEG
LUX
1995
1541
HERARD Noah
CELTIC
LUX
2003
1549
BONAMINO Luca
CSL
LUX
1996
1559
TEIXEIRA Jory
CELTIC
LUX
2005
1560
FRANTZ Yannick
CAD
LUX
1991
1583
BÄCKER Felix
CAD
LUX
2002
1609
GASPAR Charel
CAEG
LUX
1991
1623
NICOLAS Tom
CAD
LUX
2003
1663
TASCH Luca
CSL
LUX
2003
1664
MICHEL Benjamin
CELTIC
LUX
2000
1677
GODINHO FERREIRA Rafael
FOLA
LUX
2001
1680
SCHMIZ Ben
CAEG
LUX
2000
1725
STEINMETZ Pit
CSL
LUX
2001
1727
BECKER Jeff
CAD
LUX
1999
1735
WEBER Felix
CAEG
LUX
2003
1752
MONNERS Sam
CAB
LUX
1998
1763
SPODEN Melvin
CAD
LUX
2004
1770
WEISER Patrick
CAD
LUX
2004
1778
Rodrigues do Rosario Gomes Bernardo Filipe
FOLA
LUX
1999
1786
HENEN Samy
CAB
BEL
1995
1809
RUDAULT Maurice
CAEG
LUX
1999
1811
SNÄLL Martti Erik
CSL
LUX
1979
1818
STEFFEN Kevin
CELTIC
LUX
1993
1849
MOREAU Hugo
CSL
FRA
2004
1887
ZAGHBIB Abdelkader
CAEG
LUX
1975
1893
NOVAK Jon
CSL
LUX
2002
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
1911
STOFFEL Emil
CAD
LUX
2003
1914
HAAGEN Matti
CELTIC
LUX
2002
1935
WEINANDT Jérémy
CAB
LUX
1996
1956
RUDAULT Loïc
CAEG
LUX
2000
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
2099
SCHOLTES Greg
CSL
LUX
1997
2126
STRAUS Shawn
CAPA
LUX
2003
2165
RECKINGER Pit
FOLA
LUX
1999
2207
NICOLA Gil
CSL
LUX
1990
2228
FRIEDEN Marc
CAEG
LUX
2003
2239
LE ROUX Ludovic
CSL
FRA
1983
2251
CHIVARD Loïc
CAD
LUX
1998
2253
CARON Olivier
CAD
FRA
1991
2295
LALLEMANG Max
FOLA
LUX
1993
2296
WEIWERT Steve
CAB
LUX
1997
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CAEG
LUX
2003
2303
REULAND Niels
CAEG
LUX
2003
2304
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
2328
HAY Thomas
CAD
FRA
1984
2329
PETERSEN Thomas Alexander
CSL
GBR
2005
2360
SCHILTZ Loïc
CSL
LUX
2001
2364
HECK Michel
CELTIC
LUX
1995
2374
LIEFGEN Sven
CAPA
LUX
1995
2376
THULL Tim
CELTIC
LUX
2000
2383
MICHEL Roy
CAD
LUX
1993
2398
MOLL Konstantin
CAD
LUX
2000
2402
BLAUWART Aurélien
CSL
FRA
2002
2408
KIRSCH Jeremy
CSL
LUX
1998
2410
VILVENS Eric
CAS
LUX
1992
2421
BÄCKER Noah
CAD
LUX
2002
2429
WATTELLIER Antoine
CSL
LUX
1984
2511
BRUNETTI Luca
CAS
LUX
2001
2513
JOLY Lennart
CELTIC
BEL
2005
2525
BERTEMES Bob
CAB
LUX
1993
2569
GAROFALO Luca
CAD
LUX
2002
2579
CIBANGO Bliss
CSL
LUX
2002
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
2617
GEISTOR Matthias
CSL
GER
1985
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
2674
GUETTI Laurent
CAS
LUX
1979
2701
MÜLLER Yannick
CAB
LUX
1996
2702
MOLL Valentin
CAD
GER
1999
2711
KARGER Vincent
CSL
LUX
1996
2715
SCHMIZ Lou
CAEG
LUX
2002
2727
ASCANI Sam
CAEG
LUX
2002
2733
SCHMITZ Lenny
CAPA
LUX
2003
2735
RODRIGUES DO ROSARIO GOMES Pedro Miguel
FOLA
POR
2004
2754
SCHMIT Max
FOLA
LUX
2004
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
2780
FERREIRA RAMOS Joao Paulo
CAD
POR
1982
2784
OCAKTAN Melik
CSL
LUX
2000
2840
KARIER Charel
CELTIC
LUX
1997
2845
BEBON Quentin
CAB
LUX
1996
2848
WEIRIG Yann
CAB
LUX
2000
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
2886
HENSGEN Luc
CAS
LUX
1996
2891
BOURSCHEID ép. QUINTUS Tommy
CAD
LUX
1977
2895
SEIL Joe
CAPA
LUX
1995
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
3018
WALLIG David
CSL
LUX
2004
3023
CLEES Arthur
FOLA
LUX
2002
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
3045
PRATI Ali Hachim
CELTIC
ITA
2000
3070
WEBER Christopher
CAB
LUX
1996
3106
LIEFGEN Nils
CAPA
LUX
1998
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
3189
MICHOTTE Vincent
CELTIC
BEL
1987
3270
WARNIER Gary
CAB
LUX
2005
3312
SCHMIT Ben
CAS
LUX
2003
3355
MIRANDA CEPA Joao Pedro
CAB
POR
2001
3365
EVORA DELGADO Lionel
CAB
LUX
1996
3371
de CALBIAC Paul
CSL
FRA
2004
3390
PÜTZ Josh
CSL
LUX
1996
3399
PUTZ Tom
CAB
LUX
1991
3403
RUTARE Kevin
CAB
LUX
1991
3407
SCHMIZ Felix
CSL
LUX
2000
3409
LIENERS Yannick
CAB
LUX
1988
3426
TIRONI Christophe
CAB
LUX
1991
3427
BELLUCCI Matteo
CAD
FRA
2003
3449
REUTER Jeff
CSL
LUX
1984
3451
BESTGEN Christophe
CSL
LUX
1988
3515
CHALON Xavier
FOLA
BEL
1988
3518
HOFFMANN Luc
CSL
LUX
1987
3519
BOULÈGUE Felix
CSL
FRA
2003
3547
JUNCKER Olivier
FOLA
LUX
2002
3548
BRAOJOS Luca
FOLA
LUX
2004
3596
PAULUS Joël
CAS
LUX
1998
3618
PIRENNE Christopher
CAD
LUX
1975
3631
FRIEDEN Pol
CAEG
LUX
2001
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
3718
BOUSSONG Olivier
CAD
LUX
1995
3722
KOCH Max
CAD
LUX
1997
3733
QUESADA LARROSA Kyrill
CAEG
LUX
2003
3834
OLTEN Claude
FOLA
LUX
1959
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
3869
BERTEMES Vincent
CSL
LUX
2004
3885
EZARD Simon
CAB
LUX
2005
3911
HUTLET Gaëtan
CELTIC
LUX
2000
3923
KREMER Lou
CAEG
LUX
2004