24. Nov 2019 37e Cross-Country International du C.A. Belvaux - Belvaux

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1032
WEIER Clara
CAEG
LUX
2008
CL
1034
KREMER Paule
CAB
LUX
1988
CL
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
CL
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
CL
1047
LIIGA Fabrice
CELTIC
FRA
2008
CL
1048
THILL GOEREND Dayna
CAD
LUX
2010
CL
1053
HOFFMANN Zoe
CAEG
LUX
2008
CL
1079
FELICETTI Adrien
CSL
LUX
2013
CL
1089
LAMBERT Eve
CAD
LUX
2008
CL
1100
SECK Charles
CSL
LUX
2013
CL
1110
RACKÉ Vicky
CSL
LUX
2013
CL
1112
FOLEY Niall
CAEG
LUX
2001
CL
1116
NIEDERCORN Albert
CSL
LUX
2013
CL
1133
WAGENER Ben
CSL
LUX
2012
CL
1140
GRACIN Kai
CAB
LUX
2010
CL
1145
DAIX Pol
CAB
LUX
1994
CL
1155
MEYERS Dylan
CAD
LUX
2007
CL
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
CL
1186
FOLMER Felix
Trispeed
LUX
2011
CL
1196
DALLE Victor
CSL
FRA
2007
CL
1197
CAPOLUNGO Noa
CSL
FRA
2007
CL
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
CL
1202
OCAKTAN Semih
CSL
LUX
2005
CL
1206
PESCH Julien
CAEG
LUX
2009
CL
1210
GOETHERT Luc-Antoine
CAEG
GER
2009
CL
1216
LOPES Elena
CAEG
LUX
2008
CL
1217
SCHILTZ Finn
X3M Triathlon
LUX
2006
CL
1231
EECKHAUT Luca
CELTIC
LUX
2010
CL
1238
GOERGEN Emil
CAEG
LUX
2012
CL
1240
MUNSCH Marie
CSL
LUX
2013
CL
1244
LEMOS ALEXANDRE Diego
CAD
LUX
2012
CL
1245
LIBENS THEIN Li Michelle Marianne
FOLA
LUX
2009
CL
1247
SCHEIDEN Alice
CAB
LUX
2011
CL
1251
DUDĂU Alexandru
CSL
ROU
2013
CL
1252
ETRINGER Mathilda
CAB
LUX
2012
CL
1254
DE CAROLIS Giulia
CAB
LUX
2012
CL
1285
KEMP Lola
FOLA
LUX
2006
CL
1287
DO CARMO Milli
CAD
LUX
2011
CL
1289
KIRSCH Lola
CELTIC
LUX
2009
CL
1299
GLODEN Jenny
FOLA
LUX
1993
CL
1324
POTH Luca
CAS
LUX
2004
CL
1326
FRITZ Lauren
CSL
FRA
2006
CL
1333
STOFFEL Lys
CAD
LUX
1999
CL
1339
PIECH Sarah
Trispeed
LUX
2006
CL
1340
THIEBAUD Mathieu
CSL
LUX
2011
CL
1341
PIRES RAMOS Cristiana
CAD
POR
2009
CL
1364
PARANT Solange Virginie
CSL
FRA
2011
CL
1370
LANNERS Nicolas
Trispeed
LUX
2004
CL
1371
CARR Sonia
CSL
SWE
2008
CL
1380
WILHELM Noah
CAB
LUX
2009
CL
1382
ORIOLO Tommaso
CSL
ITA
2008
CL
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
CL
1399
BOSSUYT Mirjam
CSL
BEL
2009
CL
1400
PHILIPPART Enny
FOLA
LUX
2009
CL
1401
HEYART Tom
CAEG
LUX
2007
CL
1405
BERENS Catherine
Trispeed
LUX
2007
CL
1413
VASYLCHENKO Anton
FOLA
UKR
2007
CL
1414
WOLTER Anny
FOLA
LUX
1993
CL
1416
GALLOTTI Marco
CAB
LUX
2011
CL
1423
COTTERCHIO KILL Billie
CAB
LUX
2012
CL
1429
RAYSKIY Dzhiva
CAS
BLR
2001
CL
1430
CASTEL Emma
CSL
LUX
2005
CL
1435
MAYER Tristan
CSL
FRA
2004
CL
1466
REDING AVOGARO Noa
CAB
LUX
2011
CL
1474
KEZIE-BALLERINI Marly
FOLA
LUX
2009
CL
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
CL
1488
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
CL
1492
DA SILVA MENDES Jordan
CAB
LUX
1994
CL
1518
BAUSCH Tom
CSL
LUX
2007
CL
1524
WEYDERT Henri
CAD
LUX
2007
CL
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
CL
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
CL
1539
KIEFFER Lena
FLA/IND
LUX
2001
CL
1541
HERARD Noah
CELTIC
LUX
2003
CL
1555
CAYOLLA DA VEIGA XAVIER CID Vera
CSL
POR
2004
CL
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
CL
1559
TEIXEIRA Jory
CELTIC
LUX
2005
CL
1568
MEIERS Natasha
CAEG
LUX
2011
CL
1586
GOOSSENS Jill
CAEG
LUX
2004
CL
1591
WAGENER Noémie
CAS
LUX
2003
CL
1602
WILMES Mathis
CAS
LUX
2007
CL
1603
CHATEAU-DUCOS Renz David
CSL
LUX
2011
CL
1615
REITER Anne
CELTIC
LUX
2011
CL
1620
KURT Joe
Trispeed
LUX
1989
CL
1622
KOMMES Paul
Trispeed
LUX
2009
CL
1631
PECHON Daria
CAPA
BEL
2011
CL
1636
KAYSER Max
CSL
LUX
2006
CL
1640
ALMEIDA PONTES David
Trispeed
POR
2008
CL
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
CL
1658
HURT Victoria
CSL
LUX
2013
CL
1671
WENSVEEN GROU Kian
CSL
LUX
2005
CL
1677
GODINHO FERREIRA Rafael
FOLA
LUX
2001
CL
1682
VILLENTHAL Madis
CSL
EST
2008
CL
1687
KEMP Lou Anne Käthe
FOLA
LUX
2013
CL
1694
HOFFMANN Liz
CAEG
LUX
2010
CL
1703
SCHROEDER Christian
CAB
LUX
1974
CL
1715
RISCHARD Shirley
CAD
LUX
2007
CL
1722
BOURG Nolwenn
CSL
FRA
2006
CL
1729
GROSS Felix
CSL
GER
2009
CL
1732
GILLENGERTEN Leo
FOLA
LUX
2011
CL
1733
TOUSSAINT Céleste
CSL
FRA
2004
CL
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
CL
1742
BRIGEOT Maxence
Trispeed
FRA
1989
CL
1744
MISCHEL Immanuel
CAEG
LUX
2008
CL
1754
PIERRE LUTGEN Maxime Emile
CAEG
LUX
2007
CL
1755
WALLIG Mika
CAB
LUX
2007
CL
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
CL
1767
BARLETTA Lola
CAS
FRA
2010
CL
1790
KRIER June
CAD
LUX
2001
CL
1792
BRAUN Emma Marie Anna
CELTIC
LUX
2009
CL
1793
MARTINS Ruben
CSL
LUX
2012
CL
1804
SIEBENALLER Nick
CSL
LUX
2010
CL
1808
SCHMIT Lou
CAEG
LUX
2006
CL
1810
FELLMANN Apolline Marianna
CSL
FRA
2013
CL
1812
WEBER PETROVA Ina Sofia
CAB
LUX
2006
CL
1827
DAUCH Mathis
CSL
FRA
2008
CL
1829
BOUWMEISTER Julianne Saartje
CAEG
NED
2010
CL
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
CL
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
CL
1842
SCHEVERS Laureen
CAS
LUX
2005
CL
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
RUS
2009
CL
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
CL
1883
WAGNER Cathie
CAD
LUX
2007
CL
1885
JOLY Till
CELTIC
BEL
2008
CL
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
CL
1899
KRIER Camille
CSL
LUX
2012
CL
1900
SAHR Tonya
CSL
LUX
2009
CL
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
CL
1914
HAAGEN Matti
CELTIC
LUX
2002
CL
1921
MERGEN Andy
CAB
LUX
2011
CL
1925
MURRAY Henry
Trispeed
SUI
2009
CL
1934
SCHODER Dana
FOLA
LUX
2007
CL
1941
WAGENER Jan
CAS
LUX
2005
CL
1942
MOREAUX Anaé Nicole Christiane
Trispeed
FRA
2004
CL
1946
HUSTING Marta Maria Vera
FOLA
LUX
2011
CL
1949
BOURSON Thomas
FOLA
LUX
2010
CL
1991
TURMES Cédric Pascal
CAD
LUX
2009
CL
2000
MORES Liz
CAB
LUX
2012
CL
2002
BISSEN Elodie
CAD
LUX
2009
CL
2007
VAESSEN AABY Matilda
CELTIC
LUX
2007
CL
2009
LONGO Matteo
Trispeed
LUX
2011
CL
2010
LAMY Rachel
CELTIC
LUX
2010
CL
2027
GUCCIONE Piero Pol Sergio
CSL
LUX
2008
CL
2029
BOFFERDING Alex
CAB
LUX
2011
CL
2030
KURTAGIC Uma
FOLA
MNE
2007
CL
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
CL
2041
STAGGS Ted
Trispeed
LUX
2002
CL
2051
MEIERS Charel
CAEG
LUX
2013
CL
2060
BIGNOLI Alex
CAD
LUX
2012
CL
2066
HEYART Stella
CAEG
LUX
2008
CL
2069
KOSTER Liv
CAEG
LUX
2012
CL
2078
BERTEMES Serge
FOLA
LUX
1976
CL
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
CL
2090
MOOG Paul
CAEG
LUX
2010
CL
2093
CASTELAIN-CHISTOVA Elisabeth
CSL
FRA
2007
CL
2094
LANGERS Claire
CAB
LUX
2005
CL
2095
GRACIN Raphaël
CAB
LUX
2013
CL
2103
MOUSEL Sarah
X3M Triathlon
LUX
2007
CL
2107
LIBENS-THEIN Maxine
FOLA
LUX
2012
CL
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
CL
2128
MARQUES Anael
FOLA
AGO
2009
CL
2135
ROQUE-CHEVALIER Oscar
CSL
FRA
2010
CL
2136
LALLEMAND Simon
CSL
FRA
2007
CL
2140
HENDRIKS Maurice
Trispeed
LUX
2011
CL
2168
SORRENTINO Lorena
CELTIC
LUX
2010
CL
2170
CONTER Yann
FOLA
LUX
2010
CL
2176
FRIEDERICH Emilie
CSL
LUX
2007
CL
2177
MARX Alex
FOLA
LUX
2006
CL
2180
THEISEN Olivier
CAD
LUX
2011
CL
2183
SYBERTZ Elodie Maëlle
CAD
LUX
2012
CL
2185
WAGNER Julie
CSL
LUX
2012
CL
2191
BIVER Pier
Trispeed
LUX
2010
CL
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
CL
2214
SCHMIT Estelle
CSL
LUX
2011
CL
2215
BITOULAS Orfeas Dimitrios
CSL
GRC
2012
CL
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
CL
2234
CHATEAU-DUCOS Karel
CSL
FRA
2007
CL
2243
FELLMANN Emma, Maria
CSL
FRA
2010
CL
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
CL
2266
PENNING Yana
FOLA
LUX
2004
CL
2267
DI PENTIMA Matteo
FOLA
LUX
2007
CL
2269
PARTIOT Brune
CSL
FRA
2008
CL
2272
WARKEN Julie
CAEG
LUX
2007
CL
2278
FEHLEN PEREIRA Dawson
CAD
LUX
2008
CL
2285
SCHMIT Julien Edmond John
CAD
LUX
2011
CL
2295
LALLEMANG Max
FOLA
LUX
1993
CL
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CAEG
LUX
2003
CL
2304
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
CL
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
CL
2317
REDING Filip
CAEG
LUX
2007
CL
2318
BELLING Charlie
CAEG
LUX
2009
CL
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
CL
2327
LEY Jamie
CELTIC
LUX
2007
CL
2329
PETERSEN Thomas Alexander
CSL
GBR
2005
CL
2331
BOEVER Ella
FOLA
LUX
2008
CL
2339
VANOLST Emile
Trispeed
LUX
2009
CL
2340
SCHWEITZER Lena
CAD
LUX
2007
CL
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
CL
2344
HENDRIKS Nils
Trispeed
LUX
2008
CL
2353
PAULY Sven
Trispeed
LUX
2010
CL
2356
GOLDSCHMIDT Lou
CSL
LUX
2012
CL
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
CL
2358
LAMY Cédric
CELTIC
LUX
2008
CL
2379
CALMES Céline
CAS
LUX
2004
CL
2389
LUDZACK Dean
CSL
LUX
2010
CL
2400
CARRÉ Aurélien
Trispeed
FRA
2004
CL
2418
SCHOEBEN Guillaume
CELTIC
LUX
2010
CL
2424
KLEIN SCHLENTZ Bastien
CAD
LUX
2009
CL
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
CL
2462
WEBER Lynn
FOLA
LUX
2009
CL
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
CL
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
CL
2477
STEFFEN Ben
FOLA
LUX
2012
CL
2480
DIESCHBOURG Lis
CAEG
LUX
2008
CL
2483
NEY Nelly
CAEG
LUX
2012
CL
2493
SANDT Caroline Kyra
CAD
LUX
2012
CL
2496
SANDT Sophie Lea
CAD
LUX
2012
CL
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
CL
2503
BIVER Lou
Trispeed
LUX
2005
CL
2513
JOLY Lennart
CELTIC
BEL
2005
CL
2514
JÜCH Mats
CELTIC
LUX
2006
CL
2536
NOSBUSCH Claude
CSL
LUX
2007
CL
2540
EWERT Sina
CAB
LUX
2005
CL
2544
DROSTE Helena
CSL
LUX
2004
CL
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
CL
2562
HILGER Charel
CAPA
LUX
2010
CL
2563
LUCAS Claude
X3M Triathlon
LUX
1988
CL
2584
BOURSON Nicolas
FOLA
LUX
2006
CL
2593
LEBEDEVA Arina
CSL
RUS
2007
CL
2594
LEBEDEVA Varvara
CSL
RUS
2003
CL
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
CL
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
CL
2629
MIRANDA RIBEIRO Matteo
CAB
POR
2008
CL
2630
MIRANDA GOMES Eliana
CAB
POR
2013
CL
2632
MIRANDA GOMES Emma
CAB
POR
2009
CL
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
CL
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
CL
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
CL
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
CL
2662
POSPISIL Peter
CSL
SVK
2011
CL
2663
DUDAU Andrei
CSL
ROU
2011
CL
2681
LIEBERMANN Arthur
CSL
LUX
2011
CL
2683
SCHILTZ Manon
CAEG
LUX
2010
CL
2692
FORTES QUEIROZ Fabiana Raquel
FOLA
POR
2007
CL
2696
VILLENTHAL Mihkel
CSL
EST
2005
CL
2697
TRITTA Aoife
CAB
LUX
2002
CL
2708
GILSON ép. HECK Claudine
CAD
LUX
1973
CL
2717
GODARD Caroline
CSL
FRA
1992
CL
2724
SCHMAL Sven
CAD
LUX
1981
CL
2728
KRIEPS Anouk
FOLA
LUX
1970
CL
2744
NIEUWENHUIS Ben
CAS
LUX
2006
CL
2761
STEINER Noa
CELTIC
LUX
2008
CL
2762
RECKINGER Nelly
CELTIC
LUX
2009
CL
2771
KUFFER-HARDT Lou
FOLA
LUX
2009
CL
2772
RODRIGUES GOMES Chiara
CAB
LUX
2011
CL
2773
FEDERSPIEL Maurice
CAEG
LUX
2006
CL
2774
PETERS Louis
CAEG
LUX
2007
CL
2776
RECKINGER Léonie
CELTIC
LUX
2006
CL
2780
FERREIRA RAMOS Joao Paulo
CAD
POR
1982
CL
2796
PARTIOT Madeleine, Isabelle
CSL
FRA
2013
CL
2797
NOTHUM June
Trispeed
LUX
2009
CL
2799
NOTHUM Gwen
Trispeed
LUX
2006
CL
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
CL
2803
BEISSEL Chloé
CSL
LUX
2011
CL
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
CL
2808
FRIEDEN Pierre
CSL
LUX
2013
CL
2810
SECK Leonie Olivia
CSL
LUX
2010
CL
2826
AKOMO Yonas Hendrik
CSL
GER
2013
CL
2835
NOURISSIER Eléonore Leili
CSL
LUX
2013
CL
2839
CARRASCO JASICZEK Tadeusz
CSL
ESP
2011
CL
2857
MOREAUX Noémie, Mirella
Trispeed
FRA
2008
CL
2858
BOCK Elise
CAEG
LUX
2012
CL
2860
HERMES Laura
CELTIC
LUX
2007
CL
2868
GILLENGERTEN Ben
FOLA
LUX
2008
CL
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
CL
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
CL
2876
VAN BERKUM QUINTUS Scott
CELTIC
LUX
2007
CL
2880
RACKÉ Anna
CSL
LUX
2011
CL
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
CL
2884
REY PANIAGUA Flora Kimaya
CSL
ESP
2014
CL
2892
MILTGEN May
CSL
LUX
2010
CL
2901
NIEDERCORN Octave
CSL
LUX
2008
CL
2903
GIULIANI Alex
CSL
LUX
2007
CL
2907
KRÖGER Liv
CAB
LUX
2007
CL
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
CL
2915
NUNES Nélia
CSL
LUX
2008
CL
2916
WELTER Leo
CSL
LUX
2011
CL
2918
KAYSER Leo
CSL
LUX
2009
CL
2919
CLERC Fleur
CSL
FRA
2008
CL
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
CL
2923
AILLOUD-McINTYRE Charlotte
CSL
FRA
2006
CL
2925
KLEIN SCHLENTZ Claire
CAD
LUX
2007
CL
2927
SCHAACK Sophia
CSL
LUX
2008
CL
2931
ROQUE-CHEVALIER Adèle
CSL
FRA
2007
CL
2932
REY PANIAGUA Manuel
CSL
ESP
2009
CL
2935
AKOMO Yannes
CSL
GER
2010
CL
2937
BENEDETTO Madeleine
CSL
BEL
2010
CL
2942
MOTTE Aliénor
CSL
FRA
2008
CL
2946
BRAULT Julien
CSL
BEL
2007
CL
2947
SIMON Liam
CAS
LUX
2006
CL
2948
DECOSTER Violette
CSL
FRA
2010
CL
2954
LOESCH Lilli
FOLA
LUX
2007
CL
2955
WALRY Anthony
CSL
FRA
2007
CL
2956
KOHN Mathieu
CAEG
LUX
2008
CL
2958
SCHILTZ Charel
CAEG
LUX
2008
CL
2959
DE MARIA Alberto
CSL
ITA
2010
CL
2961
KARL Emma
CSL
LUX
2006
CL
2964
CAÑETE GALAN Martina
CSL
ESP
2009
CL
2970
PIECH Leah
Trispeed
LUX
2010
CL
2973
KROMBACH Eva
CSL
LUX
2009
CL
2975
KRÖGER Ava
CAB
LUX
2010
CL
2982
JOMÉ Lina
CAD
LUX
2008
CL
2988
HEILIGER Lilly
CSL
LUX
2008
CL
2989
HEILIGER Tom
CSL
LUX
2008
CL
3003
BERNARD TREILLE Quitterie
CSL
FRA
2009
CL
3017
QUIDACIOLU Marie
CSL
FRA
2005
CL
3022
JONES Miles
CSL
LUX
2010
CL
3025
REALI Emma
CSL
ITA
2006
CL
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
CL
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
CL
3036
FEINEN Zohra
CELTIC
LUX
2009
CL
3042
DE JAGER BOOS Liane
CAS
LUX
2009
CL
3048
WEISER Yann Philippe
CAD
LUX
2007
CL
3068
FELTZ Nicolas
CSL
LUX
2007
CL
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
CL
3108
BOSSUYT Nathan
CSL
BEL
2005
CL
3110
MOLITOR Leo
CELTIC
LUX
2011
CL
3125
BIEWER Jade
CELTIC
LUX
2009
CL
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
CL
3150
WERCOLLIER Luca
FOLA
LUX
2006
CL
3153
KASS Emil
FOLA
LUX
2008
CL
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
CL
3167
SCHMIT Charel
CAEG
LUX
2003
CL
3168
LANG David
Trispeed
LUX
2005
CL
3172
SIMON-BRUTEL Lucas
CSL
FRA
2007
CL
3178
BAUSCH Zoé
CSL
LUX
2008
CL
3180
KRIPS Louis
CAB
LUX
2012
CL
3197
KRIPS Charel
CAB
LUX
2009
CL
3198
HULEWICZ Weronika
CSL
POL
2005
CL
3203
KOCH Yves
X3M Triathlon
LUX
1984
CL
3204
FERREIRA RAMOS Diego
CAD
LUX
2010
CL
3224
PAULY Michèle
Trispeed
LUX
2013
CL
3226
PAULY Manon
Trispeed
LUX
2013
CL
3228
ALMEIDO-PONTES Leo
Trispeed
POR
2013
CL
3230
MOREAUX Maxime
Trispeed
FRA
2002
CL
3232
RABEAU Eliott
Trispeed
FRA
2007
CL
3233
RIES FEIDER Fränk
CAS
LUX
2008
CL
3252
NIEDERCORN Gaspard
CSL
LUX
2010
CL
3267
TURPING Tom
Trispeed
LUX
2010
CL
3268
TURPING Tim
Trispeed
LUX
2008
CL
3270
WARNIER Gary
CAB
LUX
2005
CL
3273
SCHNEIDER Manon
CAD
LUX
1981
CL
3274
BISCHOFF Antoine
CAEG
LUX
2014
CL
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
CL
3276
MOLITOR Christian
CELTIC
LUX
1988
CL
3278
FERREIRA GRAÇA Enzo
CAEG
POR
2011
CL
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
CL
3281
KOSTER Mats
CAEG
LUX
2008
CL
3288
FOLSCHEID Sophie
Trispeed
LUX
2010
CL
3289
GAENG Camille
CAEG
FRA
2008
CL
3290
SCHARFE Tom
Trispeed
LUX
1981
CL
3294
GOERGEN Ben
CAEG
GER
2012
CL
3301
ROCHET Louna
CSL
FRA
2006
CL
3303
SAUNIER Anthony
FOLA
FRA
1986
CL
3305
THEISEN Sophie
CAB
LUX
2014
CL
3306
KOHN Olivia
CAB
LUX
2012
CL
3313
COTTERCHIO KILL Ricky
CAB
LUX
2014
CL
3316
SCHALBAR Lena
CAB
LUX
2014
CL
3322
WEBER Hannah
CAEG
LUX
2008
CL
3323
DE MENEZES CARVALHO Gabriel
CAD
POR
2010
CL
3324
WEILER Anne
CAPA
LUX
2007
CL
3325
WEILER Théid
CAPA
LUX
2007
CL
3336
LANG Yannis
Trispeed
LUX
2007
CL
3338
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
CL
3339
DELARUE Noa
CSL
FRA
2007
CL
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
CL
3342
BAUER Bjarne
CAS
LUX
2011
CL
3349
KROMBACH Mara
CSL
LUX
2005
CL
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
ESP
2009
CL
3355
MIRANDA CEPA Joao Pedro
CAB
POR
2001
CL
3358
KRÄMER Ben
CAEG
LUX
2009
CL
3362
ZEIMET Jacques
CAD
LUX
2014
CL
3366
WEILER Liz
CAD
LUX
1991
CL
3372
LE SAUX Isild
CSL
FRA
2009
CL
3385
ALLARD Evelyn
CSL
NED
2010
CL
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
CL
3399
PUTZ Tom
CAB
LUX
1991
CL
3400
HUREMOVIC Kiana
CAB
LUX
2011
CL
3411
CORREIA HUGHES Morgan
CAEG
POR
2007
CL
3420
FEYDER Alex
CAB
LUX
2014
CL
3421
JALABENT Theodore
CAB
LUX
2013
CL
3423
VAN DEN BOSSCHE Lou
CAPA
LUX
2004
CL
3424
KROMBACH Linda
CSL
LUX
2007
CL
3428
SCHAACK Lynn
FOLA
LUX
2009
CL
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
CL
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
CL
3480
KORE Melisa
CSL
LAT
2006
CL
3488
COIMBRA DAUPHIN Noah
Trispeed
LUX
2010
CL
3490
ROCHET Pénélope
CSL
FRA
2009
CL
3492
BARBERIS Gaspare
CSL
FRA
2005
CL
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
CL
3531
ZÜGEL Johanna
CAS
LUX
2003
CL
3533
MALLINGER Nahla
CAB
LUX
2011
CL
3551
MURRAY Sofia
Trispeed
SUI
2004
CL
3552
MURRAY James
Trispeed
SUI
2006
CL
3571
FELTEN Chris
CSL
LUX
1991
CL
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
CL
3592
LANNERS Pit
Trispeed
LUX
2006
CL
3595
BOSSUYT Judith
CSL
BEL
2004
CL
3601
ZÜGEL Katharina
CAS
LUX
2007
CL
3607
KIEFFER Alain
CAB
LUX
1966
CL
3608
SERE Israël Idriss Junior
FOLA
LUX
2008
CL
3616
VILLAIN Lény
CAD
LUX
2009
CL
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
CL
3622
WEBER PETROVA Anastasia
CAB
LUX
2010
CL
3659
FEDERSPIEL Lynn
CAEG
LUX
2002
CL
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
CL
3677
CHLECQ Ilaria
CAS
LUX
2009
CL
3687
FELTZ Nora
CSL
LUX
2005
CL
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
CL
3710
CABEL Swann
CSL
FRA
2006
CL
3717
THILL Jo
CELTIC
LUX
2009
CL
3733
QUESADA LARROSA Kyrill
CAEG
LUX
2003
CL
3745
KAYSER Lori
CSL
LUX
2011
CL
3768
HURT Arthur
CSL
LUX
2011
CL
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
CL
3781
THIEL Max Jonah
CAS
LUX
2006
CL
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
CL
3808
SCHMITZ Chloé
CAEG
LUX
2009
CL
3810
MOOG Jules
CAEG
LUX
2008
CL
3829
SCHMIT Chloé
CAD
LUX
2001
CL
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
CL
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
CL
3879
SCHMAL Roy
CAD
LUX
1981
CL
3907
BOUWMEISTER Philine
CAEG
NED
2007
CL
3917
GOERGEN Tim
CAEG
LUX
2009
CL
3934
PILOT METZ Alexia
FOLA
LUX
2007
CL
3964
HAVÉ Mara
CAEG
LUX
2002
CL
3999
ZIGRAND Jonathan
CELTIC
LUX
2009
CL
4001
BISETEGN Tekuam
EAF
ETH
1987
CL
4003
SCHALBAR Christopher
CAB
LUX
2009
CL
4006
WOFF Leonardo
FOLA
LUX
2011
CL
4007
MOREAUX Corentin
Trispeed
LUX
2012
CL
4008
CORMACK Robert
Trispeed
LUX
2004
CL
4009
SAKITA Erin
CAS
LUX
2011
CL
4013
SCHON Anne Sophie
CAB
LUX
2011
CL
4015
LEBLOND Julien
CAB
LUX
2013
CL
4016
BOFFERDING Noé
CAB
LUX
2013
CL
4017
MIRANDA Eva
CAB
LUX
2014
CL
4020
POR
0