10. Feb 2018 Gugl-Meeting Indoor - Linz

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1
Kalinowski Grzegorz
Poland
POL
1990
1K5
2
Kwiatkowski Roman
Poland
POL
1995
1K5
5
Sigmund Dominik
Czech Republic
CZE
1998
1K5
6
Matej Pavlicek
Czech Republic
CZE
1992
1K5
7
Franzmair Nikolaus
TGW Zehnkampf UNION
AUT
1995
1K5
8
Kosgei Isaac Toroitich
TGW Zehnkampf UNION
AUT
1981
1K5
10
Perco Emilio
Italy
ITA
1994
1K5
51
Baumgartner Anna
SU IGLA long life
AUT
2001
800
53
Vocaskova Renata
Czech Republic
CZE
1996
800
54
Simkova Anna
Czech Republic
CZE
1998
800
55
Kratochvilova Alzbeta
Czech Republic
CZE
1998
800
57
Ripfel Laura
ULC Weinland
AUT
2002
800
58
Baldessari Irene
Italy
ITA
1993
800
60
Paunonen Aino
Finland
FIN
1992
800
61
Surakova Anna
Czech Republic
CZE
2000
800
62
Wohlfahrt Cornelia
LAC Klagenfurt
AUT
2000
800
102
Garea Nico
SU Kärcher Leibnitz
AUT
1998
400
104
Zalewski Karol
Poland
POL
1993
400
105
Cowan Dwayne
Great Britain
GBR
1985
400
106
Flück Luca
Switzerland
SUI
1996
400
108
Rudolf Zan
Slovenia
SLO
1993
400
109
Can Yavuz
Turkey
TUR
1987
400
110
Stojanovic Gabriel
Croatia
CRO
1997
400
111
Marcijus Karlo
Croatia
CRO
1999
400
112
Arts Jesper
Netherlands
NED
1992
400
153
Schwarzinger Julia
TGW Zehnkampf UNION
AUT
1997
154
Pirkova Marcela
Czech Republic
CZE
1996
155
Vavrova Katerina
Czech Republic
CZE
1998
158
Okolie Karin
Bulgaria
BUL
1994
200
160
Sajtos Anna
Hungary
HUN
1996
161
Haslberger Maria
Germany
GER
1997
162
Hofmanova Martina
Czech Republic
CZE
1995
200
163
Fehm Katrin
Germany
GER
1998
200
164
Pokos Ludija
Croatia
CRO
1994
200
166
Martina Homolova
Czech Republic
CZE
1996
201
Haslauer Christoph
ALC Wels
AUT
1996
60M
202
Fuchs Markus
ULC Riverside Mödling
AUT
1995
60M
203
Münzker Maximilian
ULC Weinland
AUT
1996
60M
205
Gilberto da Silva Fabiano
Brazil
BRA
1981
60M
206
Bockarie Solomon
Netherlands
NED
1987
60M
207
Stromsik Zdenek
Czech Republic
CZE
1994
60M
208
Zalesky Dominik
Czech Republic
CZE
1995
60M
209
Meyer Andreas
ULC Riverside Mödling
AUT
1994
60M
210
Shields Ryan
Jamaica
JAM
1983
60M
211
Ivaskovic Zvonimir
Croatia
CRO
1994
60M
212
Kasadi Zalan
Hungary
HUN
1994
60M
213
Illovsky Dominik
Hungary
HUN
2002
60M
214
Barnes Emre Zafer
Turkey
TUR
1988
60M
215
Kijanovc Aleksa
Serbia
SRB
1997
60M
216
Penzenstadler Alexander
PSV Hornbach Wels
AUT
1997
60M
217
Asare Isaac
Union Salzburg LA
AUT
2000
60M
218
Veleba Jan
Czech Republic
CZE
1986
60M
219
Mate Tamas
Hungary
HUN
1998
60M
220
Svoboda Vojtech
Czech Republic
CZE
1995
60M
221
Florian Clivaz
Switzerland
SUI
1994
60M
222
Volko Jan
Slovakia
SVK
1996
60M
223
Rusek Jakub
Czech Republic
CZE
1996
60M
251
Domenig Florian
DSG Volksbank Wien
AUT
1995
60H
252
Kainrath Martin
ULC Linz Oberbank
AUT
1994
60H
253
Souza Silvio Henrique de
Brazil
BRA
1993
60H
255
Bayer Maximilian
Germany
GER
1990
60H
256
Sedlak Vaclav
Czech Republic
CZE
1993
60H
257
Porter Jake
Great Britain
GBR
1993
60H
258
Holzinger Thomas
ULC Weinland
AUT
1997
60H
260
Maier Florian
Union Salzburg LA
AUT
1998
60H
261
Sklenar David
Czech Republic
CZE
1997
60H
262
Pena Brahian
Switzerland
SUI
1994
60H
263
Seyler Mikdat
Turkey
TUR
1998
60H
264
Polach Josef
Czech Republic
CZE
1990
60H
265
Al-Muwallad Ahmed Khader
Saudi Arabia
KSA
1988
60H
301
Bendrat Stephanie
Union Salzburg LA
AUT
1991
302
Kleiser Viola
Union St. Pölten
AUT
1990
60M
303
Toth Alexandra
ATG
AUT
1995
305
Strametz Karin
SU Kärcher Leibnitz
AUT
1997
306
Grünwald Ingeborg
Union Salzburg LA
AUT
2001
307
Jones Cherese
South Africa
RSA
1983
60M
311
Prochazkova Barbora
Czech Republic
CZE
1991
60M
312
Seidlova Klara
Czech Republic
CZE
1994
60M
313
Matheis Lara
Germany
GER
1992
314
Mapalagama Savannah
DSG Volksbank Wien
AUT
1995
60M
315
Schmelcz Fanny
Hungary
HUN
1992
317
Zupa Nika
Croatia
CRO
1994
60M
319
Kaiser Antonia
SU IGLA long life
AUT
2000
60M
320
Huemer Ina
SU IGLA long life
AUT
1998
321
Zechner Laura
TLC ASKÖ Feldkirchen
AUT
2000
60M
322
Burda Michaela
Union St. Pölten
AUT
1994
60M
351
Preiner Verena
Union Ebensee
AUT
1995
356
Schrott Beate
Union St. Pölten
AUT
1988
60H
357
Koudelova Lucie
Czech Republic
CZE
1994
60H
358
Stolova Marketa
Czech Republic
CZE
2000
60H
359
Loncarek Ivana
Croatia
CRO
1991
60H
360
Sorok Klaudia
Hungary
HUN
1998
60H
361
Krizkova Anna
Czech Republic
CZE
1994
362
Kodrova Katerina
Czech Republic
CZE
1993
60H
401
Hesch Brigitta
DSG Volksbank Wien
AUT
1979
STA
402
Hodi Agnes
Union St. Pölten
AUT
1992
STA
403
Jiroutova Nikol
Czech Republic
CZE
1992
STA
404
Pöschlova Nikola
Czech Republic
CZE
1998
STA
405
Svabikova Amalie
Czech Republic
CZE
1999
STA
406
Moryskova Aneta
Czech Republic
CZE
1992
STA
407
Zsofia Sisko
Hungary
HUN
1994
STA
409
Klekner Hanga
Hungary
HUN
1999
STA
451
Ender Sebastian
ALC Wels
AUT
1996
STA
452
Klotz Ricardo
ATSV Innsbruck
AUT
1999
STA
453
Gomes da Silva Fabio
Brazil
BRA
1983
STA
454
Posekany Lukas
Czech Republic
CZE
1992
STA
455
Holy David
Czech Republic
CZE
1998
STA
456
Arents Marek
Latvia
LAT
1986
STA
457
Horvath Ivan
Croatia
CRO
1993
STA
459
Scerba Matej
Czech Republic
CZE
1998
STA
502
Dadic Ivona
Union St. Pölten
AUT
1993
WEI
503
Lagger Sarah
TGW Zehnkampf UNION
AUT
1999
WEI
506
Mitkova Milena
Bulgaria
BUL
2001
WEI
508
Lesti Diana
Hungary
HUN
1998
WEI
551
Schmied Roman
Union Ebensee
AUT
1989
DRE
553
Vondracek Jiri
Czech Republic
CZE
1988
DRE
554
Er Necati
Turkey
TUR
1997
DRE
555
Özüpek Can
Turkey
TUR
1996
DRE
556
Vodak Ondrej
Czech Republic
CZE
1998
DRE