01. Mrz 2020 Championnats Cross Country 2020 - Dreiborn

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1009
RAGOT Maxime
CAEG
LUX
2010
CLK
1015
D'ALIMONTE Edgar
CSL
LUX
2010
CLK
1025
GORGES Oliver
X3M Triathlon
LUX
1998
CLL
1028
MELLINA Pol
CELTIC
LUX
1988
CLL
1032
WEIER Clara
CAEG
LUX
2008
CLK
1035
RODEN Wayne
CELTIC
LUX
2007
CLK
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
CLK
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
CLK
1047
LIIGA Fabrice
CELTIC
FRA
2008
CLK
1048
THILL GOEREND Dayna
CAD
LUX
2010
CLK
1053
HOFFMANN Zoé
CAEG
LUX
2008
CLK
1079
FELICETTI Adrien
CSL
LUX
2013
CLK
1083
SCHAEFFER Andy
CAD
LUX
2010
CLK
1087
MAURO Lilou
FOLA
FRA
2009
CLK
1092
SYBERTZ Léonie Lou
CAD
LUX
2009
CLK
1093
PASSERI Nick
FOLA
LUX
2007
CLK
1096
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
CLL
1100
SECK Charles
CSL
LUX
2013
CLK
1112
FOLEY Niall
CAEG
LUX
2001
CLL
1113
SCHMIT Charlotte
CSL
LUX
2013
CLK
1117
SAHL Elisa
CAS
LUX
2007
CLK
1133
WAGENER Ben
CSL
LUX
2012
CLK
1136
ENGEL Nina
CSL
LUX
2012
CLK
1138
TROMANS PALOMINO Daniel
CSL
ESP
2009
CLK
1140
GRACIN Kai
CAB
LUX
2010
CLK
1145
DAIX Pol
CAB
LUX
1994
CLL
1146
SCHELLER Luc
CSL
LUX
1984
CLL
1155
MEYERS Dylan
CAD
LUX
2007
CLK
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
CLK
1159
COSTANTINI Luca
CAD
LUX
2006
CLM
1162
KRIEPS Leoni
FOLA
LUX
2009
CLK
1186
FOLMER Felix
Trispeed
LUX
2011
CLK
1196
DALLE Victor
CSL
FRA
2007
CLK
1197
CAPOLUNGO Noa
CSL
FRA
2007
CLK
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
CLK
1206
PESCH Julien
CAEG
LUX
2009
CLK
1210
GOETHERT Luc-Antoine
CAEG
GER
2009
CLK
1216
LOPES Elena
CAEG
LUX
2008
CLK
1217
SCHILTZ Finn
X3M Triathlon
LUX
2006
CLM
1218
KREMER Pit
CAEG
LUX
2008
CLK
1231
EECKHAUT Luca
CELTIC
LUX
2010
CLK
1234
PLAHÉ LAROSCHE Amaya
CSL
LUX
2010
CLK
1244
LEMOS ALEXANDRE Diego
CAD
LUX
2012
CLK
1245
LIBENS THEIN Li
FOLA
LUX
2009
CLK
1247
SCHEIDEN Alice
CAB
LUX
2011
CLK
1252
ETRINGER Mathilda
CAB
LUX
2012
CLK
1253
WALD Nic
CELTIC
LUX
2008
CLK
1260
HOFFMANN Julian
CAEG
LUX
2011
CLK
1262
NEISES Jim
CAEG
LUX
2011
CLK
1289
KIRSCH Lola
CELTIC
LUX
2009
CLK
1324
POTH Luca
CAS
LUX
2004
CLM
1333
STOFFEL Lys
CAD
LUX
1999
CLL
1339
PIECH Sarah
Trispeed
LUX
2006
CLM
1340
THIEBAUD Mathieu
CSL
LUX
2011
CLK
1353
AZEVEDO DAGUENET Andy
CSL
LUX
2010
CLK
1370
LANNERS Nicolas
Trispeed
LUX
2004
CLM
1380
WILHELM Noah
CAB
LUX
2009
CLK
1382
ORIOLO Tommaso
CSL
ITA
2008
CLK
1388
HAVÉ Joy
CAD
LUX
2008
CLK
1392
BERG Emmi
FOLA
LUX
2008
CLK
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
CLK
1399
BOSSUYT Mirjam
CSL
BEL
2009
CLK
1400
PHILIPPART Enny
FOLA
LUX
2009
CLK
1401
HEYART Tom
CAEG
LUX
2007
CLK
1405
BERENS Catherine
Trispeed
LUX
2007
CLK
1406
FERNANDEZ Polly
CAEG
LUX
2008
CLK
1414
WOLTER Anny
FOLA
LUX
1993
CLL
1419
ARENDT Fanny
FOLA
LUX
2002
CLL
1423
COTTERCHIO KILL Billie
CAB
LUX
2012
CLK
1424
BONDARCHUK-DELRUE Alexeï
Trispeed
FRA
2006
CLM
1432
BUCCIARELLI Camille, Alice
Trispeed
FRA
2005
CLM
1435
MAYER Tristan
CSL
FRA
2004
CLM
1439
VINCENOT ép.BUCCIARELLI Anne
Trispeed
FRA
1978
CLL
1441
GOURDAIN Alexis
CSL
FRA
2006
CLM
1444
BUCCIARELLI Brice
Trispeed
FRA
1978
CLL
1449
LE BORGNE Thomas, Sebastien
Trispeed
FRA
2005
CLM
1450
BISTAGNINO Elena
CSL
ITA
2004
CLM
1474
KEZIE-BALLERINI Marly
FOLA
LUX
2009
CLK
1479
BLOOMER Akiko Enola
CSL
LUX
2010
CLK
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
CLM
1488
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
CLK
1490
HELMINGER Shaheen
CSL
LUX
2007
CLK
1511
WEBER Austin, Paul, Sirius
CSL
FRA
2011
CLK
1518
BAUSCH Tom
CSL
LUX
2007
CLK
1523
FLAMMANG LIES Jonah
CSL
LUX
2007
CLK
1524
WEYDERT Henri
CAD
LUX
2007
CLK
1527
DE BACKER-MULLER Noah
CAD
LUX
2007
CLK
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
CLK
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
CLK
1554
BOUILLE David
CAEG
LUX
2006
CLM
1555
CAYOLLA DA VEIGA XAVIER CID Vera
CSL
POR
2004
CLM
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
CLK
1559
TEIXEIRA Jory
CELTIC
LUX
2005
CLM
1564
KAELL Joshua
CAEG
LUX
2011
CLK
1570
EECKHAUT Gabriel
CELTIC
LUX
2013
CLK
1586
GOOSSENS Jill
CAEG
LUX
2004
CLM
1591
WAGENER Noémie
CAS
LUX
2003
CLM
1593
GOOSSENS Emma
CAEG
LUX
2004
CLM
1598
SCHOLER Julie
CELTIC
LUX
2009
CLK
1602
WILMES Mathis
CAS
LUX
2007
CLK
1603
CHATEAU-DUCOS Renz David
CSL
LUX
2011
CLK
1615
REITER Anne
CELTIC
LUX
2011
CLK
1616
LEFEVRE Eloïse
CSL
LUX
2004
CLM
1631
PECHON Daria
CAPA
BEL
2011
CLK
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
CLK
1645
WEISHAAR Leo
X3M Triathlon
LUX
2005
CLM
1676
BRULS Margaux
CSL
LUX
2001
CLL
1677
GODINHO FERREIRA Rafael
FOLA
LUX
2001
CLL
1687
KEMP Lou Anne Käthe
FOLA
LUX
2013
CLK
1694
HOFFMANN Liz
CAEG
LUX
2010
CLK
1697
RAHUEL Léa
CAEG
FRA
2012
CLK
1698
ARCARO DUPONT Jona
CELTIC
LUX
2012
CLK
1699
MAJERUS Azadeh
FOLA
LUX
2007
CLK
1715
RISCHARD Shirley
CAD
LUX
2007
CLK
1732
GILLENGERTEN Leo
FOLA
LUX
2011
CLK
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
CLK
1744
MISCHEL Immanuel
CAEG
LUX
2008
CLK
1754
PIERRE LUTGEN Maxime Emile
CAEG
LUX
2007
CLK
1755
WALLIG Mika
CAB
LUX
2007
CLK
1756
MOOG Mathis
CAEG
LUX
2006
CLM
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
CLK
1767
BARLETTA Lola
CAS
FRA
2010
CLK
1768
HAVÉ Yana
CAEG
LUX
1999
CLL
1790
KRIER June
CAD
LUX
2001
CLL
1792
BRAUN Emma Marie Anna
CELTIC
LUX
2009
CLK
1808
SCHMIT Lou
CAEG
LUX
2006
CLM
1810
FELLMANN Apolline Marianna
CSL
FRA
2013
CLK
1812
WEBER PETROVA Ina Sofia
CAB
LUX
2006
CLM
1816
SPULE Sofija
CSL
LAT
2011
CLK
1817
SONDORE Stella
CSL
LAT
2011
CLK
1826
AVERJANOVS Arturs
CSL
LAT
2011
CLK
1827
DAUCH Mathis
CSL
FRA
2008
CLK
1828
PONDARD KISINDE Jayden
CSL
FRA
2010
CLK
1829
BOUWMEISTER Julianne Saartje
CAEG
NED
2010
CLK
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
CLK
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
CLK
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
CLK
1842
SCHEVERS Laureen
CAS
LUX
2005
CLM
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
RUS
2009
CLK
1855
ENGEL Julia
CSL
LUX
2009
CLK
1859
LIENERS Sandra
CAB
LUX
1990
CLL
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
CLK
1885
JOLY Till
CELTIC
BEL
2008
CLK
1887
ZAGHBIB Abdelkader
CAEG
LUX
1975
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
CLM
1900
SAHR Tonya
CSL
LUX
2009
CLK
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
CLK
1914
HAAGEN Matti
CELTIC
LUX
2002
CLL
1917
HULTEN Dan
CAD
LUX
2009
CLK
1922
BONNAVE Laurick Guy Luc
CAD
LUX
2009
CLK
1925
MURRAY Henry
Trispeed
SUI
2009
CLK
1926
MAYER Lucy
CAD
LUX
2010
CLK
1928
MOUTON JAFFKE Jana
CAEG
LUX
2007
CLK
1934
SCHODER Dana
FOLA
LUX
2007
CLK
1941
WAGENER Jan
CAS
LUX
2005
CLM
1942
MOREAUX Anaé Nicole Christiane
Trispeed
FRA
2004
CLM
1946
HUSTING Marta Maria Vera
FOLA
LUX
2011
CLK
1949
BOURSON Thomas
FOLA
LUX
2010
CLK
1974
UHRES Chris
CAPA
LUX
2007
CLK
1989
KIRSCH ADOMATIS Jan Niclas Josy
CAD
LUX
2010
CLK
1995
KIRSCH ADOMATIS Fynn
CAD
LUX
2012
CLK
2000
MORES Liz
CAB
LUX
2012
CLK
2009
LONGO Matteo
Trispeed
LUX
2011
CLK
2014
BRESSLER Leonie
CAD
LUX
2006
CLM
2020
STRACKS Mathéo
CSL
LUX
2013
CLK
2030
KURTAGIC Uma
FOLA
MNE
2007
CLK
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
CLK
2040
SCHILLING Pierre Antoine
CAEG
LUX
2010
CLK
2042
WOLMERING Kenny-Neal
CELTIC
LUX
2000
CLL
2048
CHATENIER Martin
CSL
FRA
2007
CLK
2057
BELLUCCI Carla
CAD
FRA
2006
CLM
2060
BIGNOLI Alex
CAD
LUX
2012
CLK
2069
KOSTER Liv
CAEG
LUX
2012
CLK
2070
LORETZ Elisa
Trispeed
LUX
2010
CLK
2077
STRACKS Timothée
CSL
LUX
2011
CLK
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
CLL
2090
MOOG Paul
CAEG
LUX
2010
CLK
2094
LANGERS Claire
CAB
LUX
2005
CLM
2095
GRACIN Raphaël
CAB
LUX
2013
CLK
2103
MOUSEL Sarah
X3M Triathlon
LUX
2007
CLK
2104
CABRAL Anildo
CAB
LUX
2012
CLK
2107
LIBENS-THEIN Maxine
FOLA
LUX
2012
CLK
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
CLK
2136
LALLEMAND Simon
CSL
FRA
2007
CLK
2138
MADARAS Lola
CAEG
LUX
2009
CLK
2140
HENDRIKS Maurice
Trispeed
LUX
2011
CLK
2144
CARRÉ Tom
Trispeed
FRA
2002
CLL
2158
BOURGEOIS Loris
CAB
LUX
2012
CLK
2170
CONTER Yann
FOLA
LUX
2010
CLK
2176
FRIEDERICH Emilie
CSL
LUX
2007
CLK
2180
THEISEN Olivier
CAD
LUX
2011
CLK
2183
SYBERTZ Elodie Maëlle
CAD
LUX
2012
CLK
2185
WAGNER Julie
CSL
LUX
2012
CLK
2188
FRANTZ ESCALONA Sarah
CSL
LUX
2012
CLK
2191
BIVER Pier
Trispeed
LUX
2010
CLK
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
CLM
2207
NICOLA Gil
CSL
LUX
1990
CLL
2214
SCHMIT Estelle
CSL
LUX
2011
CLK
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
CLL
2234
CHATEAU-DUCOS Karel
CSL
FRA
2007
CLK
2243
FELLMANN Emma, Maria
CSL
FRA
2010
CLK
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
CLK
2266
PENNING Yana
FOLA
LUX
2004
CLM
2268
ALEXANDER Frazer
CAB
LUX
1981
CLL
2272
WARKEN Julie
CAEG
LUX
2007
CLK
2278
FEHLEN PEREIRA Dawson
CAD
LUX
2008
CLK
2280
WAMPACH Henri Jude
FOLA
LUX
2010
CLK
2283
FOLSCHEID Colin
CAD
LUX
2010
CLK
2285
SCHMIT Julien Edmond John
CAD
LUX
2011
CLK
2295
LALLEMANG Max
FOLA
LUX
1993
CLL
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CAEG
LUX
2003
CLM
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
CLK
2317
REDING Filip
CAEG
LUX
2007
CLK
2318
BELLING Charlie
CAEG
LUX
2009
CLK
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
CLM
2326
TOTERA Lena Marie
CAS
LUX
2010
CLK
2327
LEY Jamie
CELTIC
LUX
2007
CLK
2329
PETERSEN Thomas Alexander
CSL
GBR
2005
CLM
2337
LOSCH Julien
CELTIC
LUX
2010
CLK
2340
SCHWEITZER Lena
CAD
LUX
2007
CLK
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
CLK
2344
HENDRIKS Nils
Trispeed
LUX
2008
CLK
2353
PAULY Sven
Trispeed
LUX
2010
CLK
2356
GOLDSCHMIDT Lou
CSL
LUX
2012
CLK
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
CLK
2358
LAMY Cédric
CELTIC
LUX
2008
CLK
2376
THULL Tim
CELTIC
LUX
2000
CLL
2379
CALMES Céline
CAS
LUX
2004
CLM
2389
LUDZACK Dean
CSL
LUX
2010
CLK
2392
GARCIA MEDINA Eva
CSL
ESP
2009
CLK
2400
CARRÉ Aurélien
Trispeed
FRA
2004
CLM
2412
TESFU Abiel
FOLA
ERI
1993
CLL
2418
SCHOEBEN Guillaume
CELTIC
LUX
2010
CLK
2424
KLEIN SCHLENTZ Bastien
CAD
LUX
2009
CLK
2430
OVERBEEK Haitske
Trispeed
NED
1977
CLL
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
CLK
2462
WEBER Lynn
FOLA
LUX
2009
CLK
2466
BARBERON Emilie Sayuri Aurélie
CSL
FRA
2004
CLM
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
CLK
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
CLK
2476
FLAMMANG-LIES Ina Nina
CSL
LUX
2013
CLK
2477
STEFFEN Ben
FOLA
LUX
2012
CLK
2480
DIESCHBOURG Lis
CAEG
LUX
2008
CLK
2483
NEY Nelly
CAEG
LUX
2012
CLK
2493
SANDT Caroline Kyra
CAD
LUX
2012
CLK
2496
SANDT Sophie Lea
CAD
LUX
2012
CLK
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
CLK
2503
BIVER Lou
Trispeed
LUX
2005
CLM
2513
JOLY Lennart
CELTIC
BEL
2005
CLM
2532
VASYLYEV Michi
CAD
UKR
2013
CLK
2540
EWERT Sina
CAB
LUX
2005
CLM
2544
DROSTE Helena
CSL
LUX
2004
CLM
2549
AZEVEDO DAGUENET Gabriela
CSL
LUX
2009
CLK
2554
RECHT Tom
CSL
LUX
2004
CLM
2559
GARCIA MEDINA Pedro
CSL
ESP
2010
CLK
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
CLK
2562
HILGER Charel
CAPA
LUX
2010
CLK
2574
GAENG Lucile
CAEG
FRA
2006
CLM
2577
FRIES Noah
CAD
LUX
1998
CLL
2584
BOURSON Nicolas
FOLA
LUX
2006
CLM
2593
LEBEDEVA Arina
CSL
RUS
2007
CLK
2594
LEBEDEVA Varvara
CSL
RUS
2003
CLM
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
CLM
2617
GEISTOR Matthias
CSL
LUX
1985
CLL
2621
CORREIA HUGHES Aidan
CAEG
POR
2010
CLK
2627
ANGELSBERG Lara
CELTIC
LUX
2006
CLM
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
CLL
2629
MIRANDA RIBEIRO Matteo
CAB
POR
2008
CLK
2630
MIRANDA GOMES Eliana
CAB
POR
2013
CLK
2640
HANAPPE Alix
CELTIC
LUX
2009
CLK
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
CLK
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
CLM
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
CLK
2655
KOPS Mathis
CELTIC
LUX
2008
CLK
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
CLM
2662
POSPISIL Peter
CSL
SVK
2011
CLK
2678
RECH Lou
CAD
LUX
2008
CLK
2681
LIEBERMANN Arthur
CSL
LUX
2011
CLK
2682
BRAUN Julie Anna Marie
CELTIC
LUX
2013
CLK
2683
SCHILTZ Manon
CAEG
LUX
2010
CLK
2684
NAVET Nicolas Jean
CSL
BEL
1989
CLL
2690
LEVERTAND Joosep
CSL
EST
2005
CLM
2692
FORTES QUEIROZ Fabiana Raquel
FOLA
POR
2007
CLK
2694
EGILSDOTTIR Runa
TRILUX
LUX
1978
CLL
2696
VILLENTHAL Mihkel
CSL
EST
2005
CLM
2697
TRITTA Aoife
CAB
LUX
2002
CLL
2706
JUNKER Pablo
CELTIC
LUX
2008
CLK
2717
GODARD Caroline
CSL
FRA
1992
CLL
2724
SCHMAL Sven
CAD
LUX
1981
CLL
2744
NIEUWENHUIS Ben
CAS
LUX
2006
CLM
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
CLL
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
CLK
2772
RODRIGUES GOMES Chiara
CAB
LUX
2011
CLK
2773
FEDERSPIEL Maurice
CAEG
LUX
2006
CLM
2774
PETERS Louis
CAEG
LUX
2007
CLK
2776
RECKINGER Léonie
CELTIC
LUX
2006
CLM
2780
FERREIRA RAMOS Joao Paulo
CAD
POR
1982
CLL
2784
OCAKTAN Melik
CSL
LUX
2000
CLL
2792
HEUSBOURG Dwayne
FOLA
LUX
2007
CLK
2795
TALEVIC Dalija
CAD
LUX
2007
CLK
2797
NOTHUM June
Trispeed
LUX
2009
CLK
2798
LUINO Tommaso Leone
CSL
ITA
2014
CLK
2799
NOTHUM Gwen
Trispeed
LUX
2006
CLM
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
CLK
2803
BEISSEL Chloé
CSL
LUX
2011
CLK
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
CLM
2807
BECHET Dana
CELTIC
LUX
2004
CLM
2810
SECK Leonie Olivia
CSL
LUX
2010
CLK
2817
MAMÈRE Arthur
CSL
LUX
2014
CLK
2826
AKOMO Yonas Hendrik
CSL
GER
2013
CLK
2844
GREMLING Maud
Trispeed
LUX
2010
CLK
2851
KRIER Joy
CAD
LUX
2002
CLL
2854
DUARTE EVORA Carlos Georges
X3M Triathlon
LUX
1977
CLL
2857
MOREAUX Noémie, Mirella
Trispeed
FRA
2008
CLK
2858
BOCK Elise
CAEG
LUX
2012
CLK
2860
HERMES Laura
CELTIC
LUX
2007
CLK
2868
GILLENGERTEN Ben
FOLA
LUX
2008
CLK
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
CLK
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
CLM
2884
REY PANIAGUA Flora Kimaya
CSL
ESP
2014
CLK
2889
BOURSCHEID Mia
CAD
LUX
2006
CLM
2892
MILTGEN May
CSL
LUX
2010
CLK
2907
KRÖGER Liv
CAB
LUX
2007
CLK
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
CLK
2916
WELTER Leo
CSL
LUX
2011
CLK
2917
THEIN Madara
CSL
LUX
2007
CLK
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
CLM
2923
AILLOUD-McINTYRE Charlotte
CSL
FRA
2006
CLM
2925
KLEIN SCHLENTZ Claire
CAD
LUX
2007
CLK
2927
SCHAACK Sophia
CSL
LUX
2008
CLK
2930
SGUAZZIN Alessia
CAD
LUX
2006
CLM
2932
REY PANIAGUA Manuel
CSL
ESP
2009
CLK
2935
AKOMO Yannes
CSL
GER
2010
CLK
2937
BENEDETTO Madeleine
CSL
BEL
2010
CLK
2941
MEYERS Théo
CSL
LUX
2005
CLM
2948
DECOSTER Violette
CSL
FRA
2010
CLK
2949
CARA Vladimir
CSL
ROU
2007
CLK
2951
KROMBACH Alexandre
CSL
LUX
2008
CLK
2952
GORAJSKA Julia
CSL
POL
2009
CLK
2954
LOESCH Lilli
FOLA
LUX
2007
CLK
2955
WALRY Anthony
CSL
FRA
2007
CLK
2956
KOHN Mathieu
CAEG
LUX
2008
CLK
2958
SCHILTZ Charel
CAEG
LUX
2008
CLK
2959
DE MARIA Alberto
CSL
ITA
2010
CLK
2966
WEBER Tun
CAEG
LUX
2010
CLK
2967
KRECKÉ Mex
CAD
LUX
2009
CLK
2970
PIECH Leah
Trispeed
LUX
2010
CLK
2973
KROMBACH Eva
CSL
LUX
2009
CLK
2975
KRÖGER Ava
CAB
LUX
2010
CLK
2990
MEYERS Liz
CAEG
LUX
2010
CLK
2996
KAPINAJOVÁ Hana
CSL
SVK
2010
CLK
3000
CICCONE Julia
CSL
ITA
2007
CLK
3017
QUIDACIOLU Marie
CSL
FRA
2005
CLM
3022
JONES Miles
CSL
LUX
2010
CLK
3025
REALI Emma
CSL
ITA
2006
CLM
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
CLK
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
CLM
3037
STALAUSKAS Tadas
CSL
LTU
2009
CLK
3040
MORES Jackie
X3M Triathlon
LUX
1985
CLL
3042
DE JAGER BOOS Liane
CAS
LUX
2009
CLK
3051
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
CLL
3054
FERREIRA GRAÇA Yann
CAEG
POR
2008
CLK
3057
SPRUIT Cornelia
CAEG
GER
2006
CLM
3072
MIRANDA KELLER Nils
CSL
GER
2007
CLK
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
CLK
3108
BOSSUYT Nathan
CSL
BEL
2005
CLM
3109
MELLINA Martine
CELTIC
LUX
1990
CLL
3110
MOLITOR Leo
CELTIC
LUX
2011
CLK
3113
POULLES William
CSL
LUX
2011
CLK
3115
MONMIGNAUT Antoine
CSL
FRA
2009
CLK
3120
MONMIGNAUT Baptiste
CSL
FRA
2011
CLK
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
CLL
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
CLK
3150
WERCOLLIER Luca
FOLA
LUX
2006
CLM
3153
KASS Emil
FOLA
LUX
2008
CLK
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
CLM
3167
SCHMIT Charel
CAEG
LUX
2003
CLM
3168
LANG David
Trispeed
LUX
2005
CLM
3172
SIMON-BRUTEL Lucas
CSL
FRA
2007
CLK
3178
BAUSCH Zoé
CSL
LUX
2008
CLK
3180
KRIPS Louis
CAB
LUX
2012
CLK
3193
NELISSEN Ines
CSL
BEL
2011
CLK
3194
POZDNYAKOV Roman
CSL
FRA
2008
CLK
3197
KRIPS Charel
CAB
LUX
2009
CLK
3198
HULEWICZ Weronika
CSL
POL
2005
CLM
3212
DANIËLS Eva
CAEG
LUX
2001
CLL
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
CLK
3224
PAULY Michèle
Trispeed
LUX
2013
CLK
3227
PROCHÁZKA Oskar
Trispeed
CZE
2012
CLK
3228
ALMEIDO-PONTES Leo
Trispeed
POR
2013
CLK
3230
MOREAUX Maxime
Trispeed
FRA
2002
CLL
3232
RABEAU Eliott
Trispeed
FRA
2007
CLK
3233
RIES FEIDER Fränk
CAS
LUX
2008
CLK
3234
BRABEC Matĕj
Trispeed
CZE
2008
CLK
3237
BRABEC Jan
Trispeed
CZE
2011
CLK
3267
TURPING Tom
Trispeed
LUX
2010
CLK
3268
TURPING Tim
Trispeed
LUX
2008
CLK
3270
WARNIER Gary
CAB
LUX
2005
CLM
3271
KREMER Lya
CAEG
LUX
2009
CLK
3274
BISCHOFF Antoine
CAEG
LUX
2014
CLK
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
CLK
3276
MOLITOR Christian
CELTIC
LUX
1988
CLL
3278
FERREIRA GRAÇA Enzo
CAEG
POR
2011
CLK
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
CLM
3281
KOSTER Mats
CAEG
LUX
2008
CLK
3288
FOLSCHEID Sophie
Trispeed
LUX
2010
CLK
3289
GAENG Camille
CAEG
FRA
2008
CLK
3290
SCHARFE Tom
Trispeed
LUX
1981
CLL
3294
GOERGEN Ben
CAEG
GER
2012
CLK
3295
WOLFF Leonardo
FOLA
LUX
2011
CLK
3303
SAUNIER Anthony
FOLA
FRA
1986
CLL
3305
THEISEN Sophie
CAB
LUX
2014
CLK
3309
HIM Julia
Trispeed
LUX
2005
CLM
3312
SCHMIT Ben
CAS
LUX
2003
CLM
3313
COTTERCHIO KILL Ricky
CAB
LUX
2014
CLK
3316
SCHALBAR Lena
CAB
LUX
2014
CLK
3322
WEBER Hannah
CAEG
LUX
2008
CLK
3324
WEILER Anne
CAPA
LUX
2007
CLK
3325
WEILER Théid
CAPA
LUX
2007
CLK
3327
GRÖNBERG Filippa
CSL
FIN
2005
CLM
3335
STALAUSKAITÉ Ieva
CSL
LTU
2007
CLK
3336
LANG Yannis
Trispeed
LUX
2007
CLK
3338
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
CLK
3339
DELARUE Noa
CSL
FRA
2007
CLK
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
CLK
3342
BAUER Bjarne
CAS
LUX
2011
CLK
3349
KROMBACH Mara
CSL
LUX
2005
CLM
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
ESP
2009
CLK
3354
FRIDHI Karim
CAB
LUX
2007
CLK
3355
MIRANDA CEPA Joao Pedro
CAB
POR
2001
CLL
3356
SGUAZZIN Andrea
CAD
LUX
2008
CLK
3357
BENI Loris
CAD
LUX
2013
CLK
3366
WEILER Liz
CAD
LUX
1991
CLL
3372
LE SAUX Isild
CSL
FRA
2009
CLK
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
CLM
3399
PUTZ Tom
CAB
LUX
1991
CLL
3400
HUREMOVIC Kiana
CAB
LUX
2011
CLK
3407
SCHMIZ Felix
CSL
LUX
2000
CLL
3409
LIENERS Yannick
CAB
LUX
1988
CLL
3411
CORREIA HUGHES Morgan
CAEG
POR
2007
CLK
3417
SCHROEDER Max
CAD
LUX
2009
CLK
3423
VAN DEN BOSSCHE Lou
CAPA
LUX
2004
CLM
3424
KROMBACH Linda
CSL
LUX
2007
CLK
3427
BELLUCCI Matteo
CAD
FRA
2003
CLM
3428
SCHAACK Lynn
FOLA
LUX
2009
CLK
3434
MORENO CABRAL Melissa
CSL
POR
2009
CLK
3437
ELCHEROTH Anna
CSL
LUX
2012
CLK
3442
ELCHEROTH Lena
CSL
LUX
2010
CLK
3443
MULLER Loris
CAB
LUX
2013
CLK
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
CLK
3452
MANNINEN Justus
CAEG
FIN
2009
CLK
3464
WAGNER Lana
CAEG
LUX
2014
CLK
3465
WAGNER Camille
CAEG
LUX
2013
CLK
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
CLM
3470
KOHLL Maya
CAEG
LUX
2013
CLK
3472
JIMÉNEZ BRUCK Jules
CSL
LUX
2011
CLK
3476
SEIDEL Luca
X3M Triathlon
LUX
2005
CLM
3479
DEGIORGIS Sylvie
CSL
GBR
2007
CLK
3484
MILTGEN Hanna
CSL
LUX
2014
CLK
3485
BIRTZ Nicolas
CAD
LUX
2013
CLK
3490
ROCHET Pénélope
CSL
FRA
2009
CLK
3492
BARBERIS Gaspare
CSL
FRA
2005
CLM
3501
AALALA Lyna
CAD
LUX
2010
CLK
3502
GAJIC Danica
CELTIC
LUX
2009
CLK
3512
LONGO Ilan
CELTIC
BEL
2009
CLK
3513
ASTORG Maxime
TRILUX
FRA
1993
CLL
3525
CHAMRAOUI Maroua
CAB
ITA
2010
CLK
3527
SCHALBAR Christopher
CAB
LUX
2009
CLK
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
CLK
3531
ZÜGEL Johanna
CAS
LUX
2003
CLM
3532
LEBLOND Julien
CAB
LUX
2013
CLK
3533
MALLINGER Nahla
CAB
LUX
2011
CLK
3543
SOMMERHALTER Coline
FOLA
LUX
2009
CLK
3551
MURRAY Sofia
Trispeed
SUI
2004
CLM
3552
MURRAY James
Trispeed
SUI
2006
CLM
3555
MAURO Lya
FOLA
FRA
2011
CLK
3559
FOGEN BRAOJOS Elia
FOLA
LUX
2012
CLK
3560
KUHN Lucas
Trispeed
LUX
2007
CLK
3571
FELTEN Chris
CSL
LUX
1991
CLL
3577
BISETEGN AMESH Tekuam
CSL
ETH
1987
CLL
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
CLM
3581
MIRANDA RIBEIRO Eva
CAB
POR
2014
CLK
3583
SCHUSTER Jérémy
CAEG
LUX
2012
CLK
3592
LANNERS Pit
Trispeed
LUX
2006
CLM
3594
MENTGEN Mill
CAEG
LUX
2011
CLK
3595
BOSSUYT Judith
CSL
BEL
2004
CLM
3597
NETTI Audric
CAB
BEL
2010
CLK
3601
ZÜGEL Katharina
CAS
LUX
2007
CLK
3607
KIEFFER Alain
CAB
LUX
1966
CLL
3608
SERE Israël Idriss Junior
FOLA
LUX
2008
CLK
3610
VEIGAS MARTINS Toni
CAB
LUX
1988
CLL
3616
VILLAIN Lény
CAD
LUX
2009
CLK
3617
WERCOLLIER Maïa
FOLA
LUX
2003
CLM
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
CLK
3622
WEBER PETROVA Anastasia
CAB
LUX
2010
CLK
3625
CHIAPELLO Edoardo
CSL
ITA
2010
CLK
3626
VISPI Lea
FOLA
LUX
2013
CLK
3629
DAX Ella
FOLA
LUX
2013
CLK
3630
VISPI Eva
FOLA
LUX
2010
CLK
3637
THEIS Charel
CAB
LUX
2009
CLK
3644
TOUNKARA Nélia
CAD
FRA
2011
CLK
3645
BARRAULT Chloé
CAD
LUX
2011
CLK
3648
BARRAULT Lola
CAD
LUX
2011
CLK
3659
FEDERSPIEL Lynn
CAEG
LUX
2002
CLL
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
CLL
3677
CHLECQ Ilaria
CAS
LUX
2009
CLK
3689
KORNELIS Lara
CELTIC
LUX
2012
CLK
3690
KORNELIS Amélie
CELTIC
LUX
2010
CLK
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
CLK
3710
CABEL Swann
CSL
FRA
2006
CLM
3711
GOSSELIN Luca
CAD
LUX
2013
CLK
3712
SILVA SIMÕES Ewan
CAS
POR
2006
CLM
3714
SOUVIGNIER Léna
CELTIC
LUX
2006
CLM
3717
THILL Jo
CELTIC
LUX
2009
CLK
3719
ALZIN Charlotte
CAD
LUX
2014
CLK
3725
ANDRÉ Julien
CAB
LUX
2009
CLK
3728
BAUSTERT Margot
CAB
LUX
2010
CLK
3731
HILGER Alex
CAPA
LUX
2008
CLK
3732
BLAUWART Alix
CSL
FRA
2008
CLK
3733
QUESADA LARROSA Kyrill
CAEG
LUX
2003
CLM
3735
SCHUMACHER Lex
CAPA
LUX
2008
CLK
3736
HAMMOUCH Sara
FOLA
LUX
2009
CLK
3741
ALZIN Julien
CAD
LUX
2011
CLK
3743
PETERS Liam
CAS
LUX
2012
CLK
3749
MULRENNAN Paul
CAD
LUX
2010
CLK
3756
KOHN Lea
CAD
LUX
2009
CLK
3768
HURT Arthur
CSL
LUX
2011
CLK
3770
GILLEN Pit
CAD
LUX
1992
CLL
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
CLK
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
CLK
3789
HOUOT Lisa
RBUAP
LUX
1997
CLL
3797
BOSSUYT Esther
CSL
BEL
2007
CLK
3800
SCHARFE Gabriel
Trispeed
LUX
2011
CLK
3807
BONDARCHUK DELRUE Sergueï
Trispeed
FRA
2009
CLK
3808
SCHMITZ Chloé
CAEG
LUX
2009
CLK
3810
MOOG Jules
CAEG
LUX
2008
CLK
3822
CECCOTTI Gaetano
CAEG
LUX
2008
CLK
3824
MARCHITELLI-RICHARD Chanel
CAEG
LUX
2007
CLK
3829
SCHMIT Chloé
CAD
LUX
2001
CLL
3830
GREGOR Niklas
CELTIC
LUX
2008
CLK
3835
KUTTEN Caroline
CAD
LUX
2004
CLM
3837
FERNANDEZ Tristen
CAEG
LUX
2010
CLK
3845
STRKLJEVIC Elay
CAD
LUX
2012
CLK
3848
LE LANN Erwan
RBUAP
FRA
1994
CLL
3850
VALENTINE Robert
CAEG
GBR
2008
CLK
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
CLM
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
CLM
3855
WAGNER Eric
X3M Triathlon
LUX
1985
CLL
3871
MULLER Emma
CAEG
LUX
2012
CLK
3872
CARRÉ Steeve
Trispeed
FRA
1972
CLL
3873
TEIXEIRA Ruben
CAD
LUX
2012
CLK
3875
WENGLER Kim
CAD
LUX
2004
CLM
3879
SCHMAL Roy
CAD
LUX
1981
CLL
3885
EZARD Simon
CAB
LUX
2005
CLM
3891
BIVER Noa
Trispeed
LUX
2007
CLK
3907
BOUWMEISTER Philine
CAEG
NED
2007
CLK
3923
KREMER Lou
CAEG
LUX
2004
CLM
3934
PILOT METZ Alexia
FOLA
LUX
2007
CLK
3964
HAVÉ Mara
CAEG
LUX
2002
CLL
3985
MORES Aurélie
CAB
LUX
2006
CLM
3999
ZIGRAND Jonathan
CELTIC
LUX
2009
CLK
5050
SCHMIT Lou
CSL
LUX
2014
CLK
5054
BOUSSER Olivia
CAS
LUX
2012
CLK
5057
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
CLM
5081
HEYART Stella
CAEG
LUX
2008
CLK
5083
HENIN Mathilda
CAEG
LUX
2013
CLK
5084
JOIRIS Violette
ACD
BEL
2009
CLK
5086
VEGAS-BACCI Gabriel
CAD
LUX
2011
CLK
5087
JOIRIS Valentin
ACD
BEL
2007
CLK
5090
NUNES Nélia
CSL
LUX
2008
CLK
5092
VAESSEN AABY Mads
CELTIC
LUX
2012
CLK
5093
KOENIG Dean
CAD
LUX
2010
CLK
5097
STOFFEL Pol
CAD
LUX
2006
CLM
5198
KORE Melisa
CSL
LAT
2006
CLM
5508
SCHILLING Jean-Louis
CAEG
LUX
2012
CLK
5514
MOREAUX Corentin
Trispeed
FRA
2012
CLK
5631
OBERWEIS Steve
CSL
LUX
2009
CLK
7316
PERA Vittoria
CSL
ITA
2013
CLK
7330
WENSVEEN GROU Kian
CSL
LUX
2005
CLM
7333
GONZALEZ MANSO Diego
TRILUX
ESP
1991
CLL
7334
HURT Victoria
CSL
LUX
2013
CLK
7335
NETTI Perrine
ULA
BEL
2007
CLK
7336
STRAZDINA Sintija
CSL
LTU
2008
CLK
7338
KAP Shirley
CELTIC
LUX
1991
CLL
7340
RECKINGER Nelly
CELTIC
LUX
2009
CLK
7342
CLERC Fleur
CSL
FRA
2008
CLK
7343
GOERGEN Tim
CAEG
LUX
2009
CLK
7349
REUTER Chloé
CSL
ESP
2012
CLK
7350
MEIERS Natasha
CAEG
LUX
2011
CLK
7354
STAGGS Ted
Trispeed
LUX
2002
CLL
7357
DE MENEZES CARVALHO Gabriel
CAD
POR
2010
CLK
7358
HESS-DEWHURST Noah
CAD
LUX
2010
CLK
7359
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
CLK
7673
GOERGEN Emil
CAEG
LUX
2012
CLK
7724
HALSDORF Kendra
CAS
LUX
2011
CLK