31. Jul 2022 CAS Meeting International 2022 - Schifflange / Luxemburg

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
303
LAMBERT Victor
AC Dampicourt
BEL
2003
800
283
PONCELET Marvin
AC Dampicourt
BEL
2005
1K5
122
MEAREGU Nicolas
AC Dampicourt
BEL
2004
1K5
178
GELINOTTE Camille
AC Dampicourt
FRA
2008
800
181
ABDENOUZ Ramzi
ALG
ALG
1993
1K5
272
BENMAHDI Khaled
ALG
ALG
1988
800
309
MESSAOUDI Ali
ALG
ALG
1995
1K5
310
ZOURKANE EL Hocine
ALG
ALG
1996
5K0
318
ANOU Abderrahmane
ALG
ALG
1991
1K5
126
EDWARS Jye
AUS
AUS
1998
1K5
127
HUNTER Rorey
AUS
AUS
1993
1K5
277
PERROTT Jye
AUS
AUS
1998
1K5
105
CORTVRIENDT Philip
BEL
BEL
1994
1K5
110
OULARÉ Mariam
BEL
BEL
2002
100
172
GOUDESEUNE Jonathan
BEL
BEL
1998
1K5
204
CLAUS Pieter
BEL
BEL
1998
1K5
212
DESWAEF Mathilde
BEL
BEL
1999
1K5
237
VANHUYSSE Michiel
BEL
BEL
2000
246
WYNS Jenna
BEL
BEL
1993
1K5
254
GRIMARD Guillaume
BEL
BEL
1999
5K0
259
LOUIS Corentin
BEL
BEL
1993
800
258
DOUMONT Damien
BEL
BEL
1985
800
260
THOMAS Florian
BEL
BEL
1989
800
108
HENROTTE Myrian
BEL
BEL
1999
800
287
BAILLIEVIER Rani
BEL
BEL
1998
800
297
DELVOIE Maxime
BEL
BEL
1997
800
115
TILMAN Maxime
BEL
BEL
1999
800
305
VAN DE VELDE Tim
BEL
BEL
2000
1K5
293
AZZOUZ Souhaib
BEL
BEL
1998
800
113
BERTEMES Bob
CAB
LUX
1993
291
BAIÃO HENRIQUES Patrick
CAB
LUX
1997
100
152
BIDAINE Pol
CAB
LUX
1993
100
157
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
100
307
WEIWERT Steve
CAB
LUX
1997
114
LAMESCH Lili
CAD
LUX
2002
100
316
HABSCHEID Tom
CAD
LUX
1986
KUG
249
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
800
250
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
800
238
CHINFATT Kimberly
CAN
CAN
1988
1K5
248
VAN DER WEKEN Patrizia
CAPA
LUX
1999
100
235
MARTYNOV Nikita
CAS
LUX/UKR
2002
100
104
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
100
116
CALMES Céline
CAS
LUX
2004
800
239
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
1K5
265
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
800
296
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
1K5
135
QUERINJEAN Ruben
CELTIC
LUX
2001
1K5
139
DABIC Max
CELTIC
LUX
2007
800
118
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
800
306
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
1K5
150
WANG Zhen
CHN
CHN
2001
HOC
151
WU Guobiao
CHN
CHN
2002
HOC
129
BAUER Anais
CSL
LUX
1993
100
257
VAVAKOU Sofia
CSL
LUX
2005
STA
143
GRETHEN Charles
CSL
LUX
1992
1K5
264
SNÄLL Martti Erik
CSL
LUX
1979
DIS
138
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
317
HUSTIN Valère
CSL
BEL
1993
5K0
183
SPYROU Stavros
CYP
CYP
2000
800
313
STANEK Tomas
CZE
CZE
1992
KUG
103
LINDGREEN Andreas
DEN
DEN
1998
1K5
130
NALIALI Christopher
EFRSA
FRA
1992
400
136
FICHERA Robin
EFRSA
FRA
1994
400
217
TORRE Jorge David
ESP
ESP
1998
1K5
218
TAOUSSI Youssef
ESP
ESP
1994
1K5
247
PY Léa
ESTY
FRA
2006
800
224
WESTLING Viola
FIN
FIN
1999
800
207
HEIKINNEN Santtu
FIN
FIN
2002
1K5
315
TUOMINEN Elias
FIN
FIN
2000
800
102
TEIXEIRA Jory
FLA/IND
LUX
2005
800
147
CONDÉ Ismail-Jean
FOLA
GER
1992
100
268
NANA DIAME Jean Eudes
FOLA
CMR
1992
100
117
KEIFFER Jimmy
FOLA
LUX
1987
800
144
KEIFFER Lisa
FOLA
LUX
1988
800
155
BENZAMIA Youssef
FRA
FRA
1993
800
220
LEROUX Jeremy
FRA
FRA
1994
100
208
ACHAB Samy
FRA
FRA
2001
800
255
MISCHLER Baptiste
FRA
FRA
1997
800
161
HAMMAMI Sanna
FRA
FRA
1994
800
171
MOUCHET Charlotte
FRA
FRA
1996
294
SAHRAOUI Abdel Aziz
FRA
FRA
1982
1K5
295
BERTON Luis
FRA
FRA
1998
100
131
SEVERIN Romain
FRA
FRA
2001
400
120
GNAFOUA Floriane
FRA
FRA
1996
100
124
FALL Mouhamadou
FRA
FRA
1992
100
112
SINHA Sabrina
GBR
GBR
1999
1K5
128
FOGG Adam
GBR
GBR
1999
1K5
148
SMITH Jake
GBR
GBR
1998
5K0
149
ELSON Callum
GBR
GBR
1998
1K5
165
AWUAH Kristal
GBR
GBR
1999
100
168
DAVIS Archie
GBR
GBR
1998
1K5
187
MILLARD Alexandra
GBR
GBR
2001
1K5
213
KEEN Thomas
GBR
GBR
2001
1K5
215
HARRISON Natasha
GBR
GBR
2001
101
LOCKE David
GBR
GBR
2002
800
145
WHARTON Max
GBR
GBR
1996
1K5
226
NUTTALL Hannah
GBR
GBR
1997
1K5
252
CROWE-WRIGHT Ian
GBR
GBR
1995
5K0
279
YOUNG James
GBR
GBR
1997
1K5
163
DUFFY Luke
GBR
GBR
2000
1K5
298
WILSON Michael
GBR
GBR
1996
1K5
199
WATERMAN Ben
GBR
GBR
1993
800
164
HONSEL Christina
GER
GER
1997
HOC
173
HALMANS Lea
GER
GER
1999
HOC
175
MAYER Sina
GER
GER
1995
100
184
FEIST Maximilian
GER
GER
1999
800
190
MEYER Fabiane
GER
GER
2002
1K5
193
HOLZDEPPE Raphael
GER
GER
1989
STA
195
BAUER Katharina
GER
GER
1990
STA
253
MEISL Verena
GER
GER
2001
1K5
270
BAXHEINRICH Steffen
GER
GER
1999
800
275
NIPPGEN Lisa
GER
GER
1997
100
276
SLUKA Maximilian
GER
GER
2000
1K5
200
JUNGFLEISCH Marie-Laurence
GER
GER
1990
HOC
285
STICHLING Bianca
GER
GER
2000
HOC
288
BRYAN Michael
GER
GER
1992
100
158
KIESELBERGER Conrad
GER
GER
1999
800
160
KESSLER Christoph
GER
GER
1995
800
185
TROST Katharina
GER
GER
1995
800
186
MAYER Mona
GER
GER
2001
400
111
FEIST Constantin
GER
GER
1999
1K5
314
KWADWO Yasmin
GER
GER
1990
100
245
D'HOORE Ward
Houtland AC
BEL
1994
1K5
156
TAKACS Boglarka
HUN
HUN
2001
100
146
DOYLE Cathal
IRL
IRL
1997
1K5
201
GIDEY Efrem
IRL
IRL
2000
5K0
206
FURLANI Erika
ITA
ITA
1996
HOC
203
HOOPER Gloria
ITA
ITA
1992
100
132
MESTRES Ianis
JSA Athlétisme
FRA
2000
800
133
REDOUANE Layachi
JSA Athlétisme
FRA
2007
800
273
KEBENEI Nicholas
KEN
KEN
1995
800
154
DUNKEL Marsha
LC Rehlingen
GER
1995
400
261
JUNK Sophia
LG Rhein-Wied
GER
1999
100
262
ROOS Jessica
LG Rhein-Wied
GER
1994
100
304
CHAUVIN Jules
LIAL
FRA
2008
800
292
CAMILLETTI Oscar
LV Winterthur
ARG
1976
1K5
219
FARES Mohamed
MAR
MAR
1991
5K0
227
HAMMOUDA Saad
MAR
MAR
1993
HOC
109
PRINSEN Danaid
NED
NED
1997
800
191
BALTUS Noah
NED
NED
2002
1K5
192
VISSERS Mélanie
NED
NED
1998
STA
196
AMELS Douwe
NED
NED
1991
HOC
205
VAN ES Diane
NED
NED
1999
1K5
274
DE VISSER Marijke
NED
NED
1993
1K5
289
DE WITTE Lisanne
NED
NED
1992
400
290
EMMANEEL Maarten
NED
NED
2000
400
308
VAN BAKEL Pim
NED
NED
2001
400
311
SAMUEL Jamile
NED
NED
1992
100
123
TONNEAU Sophie
PHAR Longwy
FRA
1994
1K5
125
STACHNIK Oskar
POL
POL
1998
DIS
141
DAVIDIK Jakub
POL
POL
2000
159
SLOWIKOWSKI Przemyslaw
POL
POL
1993
100
162
MEGGER Eliza
POL
POL
1999
800
210
KOCZANOWA Margarita
POL
POL
1999
800
216
PLIS Renata
POL
POL
1985
1K5
234
GINDORF Damian
PST Trier
GER
1994
800
312
SAEED HASSAN Abdirahman
QAT
QAT
1997
1K5
194
ALBERTO Dominik
SUI
SUI
1992
STA
189
BOTOLIN Vid
SVN
GBR
2002
5K0
119
GHAZAL Majd Eddin
SYR
SYR
1987
HOC
301
ELLINGER Jara
TSG 1845 Heilbronn
GER
2001
HOC
302
GÖRING Johanna
TSG 1845 Heilbronn
GER
2005
HOC
240
STEPANCHENKO Polina
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
2008
STA
241
GRÜNEWALD Paul
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
2001
STA
242
FADIRE Joshua
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
2001
STA
243
VOGT Sebastian
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1992
STA
244
KRAVCHENKO Ilia
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
2000
STA
256
ROTH Sean
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1998
STA
228
GIESE Laura
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
2002
STA
140
TORBOHM Finn
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
2002
STA
299
BULIK Sven
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1996
100
300
KLEIN Jonas
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1998
100
230
STURM Lucia
TSV Moselfeuer Lehmen
GER
2002
800
198
UGO Kevin
TV Wattenscheid
GER
1995
100
134
VOLKMER Sophia
TV Wetzlar
GER
2002
800
286
MUSAGALA Ronald
UGA
UGA
1992
1K5
209
RODCHENKO Nikita
UKR
UKR
2001
400
182
YASHCHENKO Mariya
UKR
UKR
2001
STA
225
DUDNICHENKO Anna
UKR
UKR
2003
STA
266
BOBROVNYK Illya
UKR
UKR
2005
STA
280
RIMLINGER Marie-Ange
US Forbach
FRA
2001
100
106
OATES Tray
USA
USA
1995
STA
166
BAISDEN Kendall
USA
USA
1995
400