28. Aug 2022 New Comp -

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
Cordier Pénélope
Delémont Athlétisme
FRA
2013
Ten Berge Caroline
Delémont Athlétisme
NED
2014
Chèvre Amélie
Delémont Athlétisme
SUI
2014
Lachat Louise
CA Moutier
SUI
2013
Kladoumbaye Eva
CA Moutier
SUI
2011
Blättler Mei
kids+athletics
SUI
2013
Vuille Thaïs
kids+athletics
SUI
2014
Blättler Yuli
kids+athletics
SUI
2011
Antonescu Iris
Delémont Athlétisme
ROU
2012
Palamà Flavio
Delémont Athlétisme
SUI
2014
Gerber Frank
Delémont Athlétisme
SUI
2013
Bounameaux Mathieu
Delémont Athlétisme
SUI
2014
Santos Costa Guilherme
Delémont Athlétisme
POR
2014
Klaey Joshua
Delémont Athlétisme
SUI
2014
Kladoumbaye Luca
CA Moutier
SUI
2013
Kladoumbaye Noé
CA Moutier
SUI
2014
Schmid Jan
STV Welschenrohr
SUI
2014
Müller Myrtha
STV Welschenrohr
SUI
2014
Bolliger Jana
STV Welschenrohr
SUI
2013
Müller Lina
STV Welschenrohr
SUI
2012
Reinhart Yana
Fémina Vicques
SUI
2012
Ten Berge Frederique
Delémont Athlétisme
NED
2012
Bounameaux Emilie
Delémont Athlétisme
SUI
2012
Portmann Cléa
Fémina Vicques
SUI
2012
Chételat Mathis
Fémina Vicques
SUI
2012
Loffroy Noah
CA Courtelary
SUI
2012
Klaey Timothé
Delémont Athlétisme
SUI
2012
Filipponi Ivo
CA Moutier
SUI
2011
Chèvre Lucas
Delémont Athlétisme
SUI
2011
Ten Berge Floris
Delémont Athlétisme
NED
2011
Krebs Paul
Fémina Vicques
SUI
2016
Deuscher Luca
FSG Alle
SUI
2011
Vifian Charlotte
FSG Alle
SUI
2009
Kouyoumdjian Timea
CA Moutier
SUI
2009
Varé Jolanne
Fémina Vicques
SUI
2012
Kandil Wissale
CA Moutier
2010
Koniuszy Martyna
Delémont Athlétisme
POL
2009
Bounameaux Eva
Delémont Athlétisme
SUI
2010
Renaud Marion
Delémont Athlétisme
SUI
2009
Giammarino Mélissa
CA Fontenais
SUI
2009
Grélat Lara
CA Fontenais
SUI
2011
Mottaz Lisa
CA Moutier
SUI
2012
Koulmey Tanya
CA Moutier
SUI
2011
Bouabacha Dalia
CA Moutier
2011
Wüthrich Laura
CA Courtelary
SUI
2011
De Matteis Lilio
CA Courtelary
SUI
2014
Zbinden Elise
CA Courtelary
SUI
2009
De Matteis Alessio
CA Courtelary
SUI
2011
Blondel Alana
CA Courtelary
SUI
2011
Wüthrich Anouk
CA Courtelary
SUI
2013
Vifian Amalia
FSG Alle
SUI
2011
Farine Margot
FSG Alle
SUI
2011
Claude Ridwane
FSG Alle
SUI
2011
Messerli Kayla
FSG Bassecourt
SUI
2011
Roulon Louis
FSG Bassecourt
SUI
2012
Roulon Camélia
FSG Bassecourt
SUI
2013
Borruat Aurélien
FSG Bassecourt
SUI
2012
Besançon Clara
FSG Bassecourt
SUI
2012
Girardin Maxime
FSG Bassecourt
SUI
2009
Osdautaj Ilan
CA Moutier
SUI
2009
Simmen Célian
CA Moutier
SUI
2009
Wüthrich Nils
CA Moutier
SUI
2009
Wyss Ilja
Fémina Vicques
SUI
2010
Wyss Eneas
Fémina Vicques
SUI
2009
Bandelier Corentin
FSG Alle
SUI
2009
Von Niederhausern Oscar
FSG Alle
SUI
2010
Sticchi David
FSG Alle
SUI
2010
Tricoire Noa
FSG Alle
FRA
2010
Mackowiak Zachary
CA Fontenais
SUI
2009
Lovis Clément
Fémina Vicques
SUI
2009
Dobler Mahaut
FSG Bassecourt
SUI
2012
600
Lima Howard Yasmin
FSG Alle
SUI
2011
Habermacher Nina
CA Fontenais
SUI
2011
Arnold Naélia
FSG Courroux
2012
Roy Pauline
FSG Courroux
SUI
2009
Beuchat Roméo
FSG Courroux
SUI
2013
Cattin Joey
FSG Courroux
SUI
2015
Fleury Marie-Lou
FSG Courroux
SUI
2013
Beuchat Milan
FSG Courroux
SUI
2011
Chételat Sarah
FSG Courroux
SUI
2012
Jammet Iliana
FSG Féminine Tavannes
SUI
2011
Jammet Océane
FSG Féminine Tavannes
SUI
2014
Muratta Erika
CA Moutier
SUI
2012
Burgy Juliette
Delémont Athlétisme
SUI
2012
Schwab Alicia
Delémont Athlétisme
SUI
2011
Lüthi Enéa
Delémont Athlétisme
SUI
2012
Eschmann Naé
Delémont Athlétisme
SUI
2011
Racordon Régis
CA Fontenais
SUI
2015
Voillat Colin
CA Fontenais
SUI
2015
Racordon Lisa
CA Fontenais
SUI
2013
Buchs Lisa
CA Fontenais
SUI
2009
Voillat Maëlle
CA Fontenais
SUI
2009
Habermacher Théo
CA Fontenais
SUI
2013
Vallat Charlotte
CA Fontenais
SUI
2010
Dias Aline
FSG St-Imier
SUI
2009
Terraz Amy-Lou
FSG St-Imier
SUI
2009
Dias Jerémy
FSG St-Imier
SUI
2015
Dias Léandro
FSG St-Imier
SUI
2011
Berbier Jade
Fémina Vicques
SUI
2009
Blaser Hanaé
FSG Alle
SUI
2009
Mari Théa
FSG Alle
SUI
2010
Zuber Léna
FSG Alle
SUI
2009
Joliat Marine
Fémina Vicques
SUI
2010
Rivers-Kirby Emmy
FSG Alle
SUI
2010
Gerber Alice
FSG Alle
SUI
2010
Chapuis Fiana
FSG Alle
SUI
2009
Cattin Romane
FSG Alle
SUI
2009
Aliouane Soha
CA Moutier
SUI
2010
Imhof Amanda
CA Moutier
SUI
2010
Essola Eka Léonora
Delémont Athlétisme
CMR
2009
Romeo Nelia
Fémina Vicques
SUI
2010
Choffat Maëlle
FSG Alle
SUI
2009
Filipponi Gianna
CA Moutier
SUI
2009
Stampbach Mélodie
Fémina Vicques
SUI
2009
Cattin Noah
FSG Alle
SUI
2014
Piquerez Joey
FSG Alle
SUI
2013
Meusy Eva
FSG Alle
SUI
2013
Simon Elycia
FSG Alle
SUI
2015
Vifian Justine
FSG Alle
SUI
2013
Chavanne Mélyan
FSG Alle
SUI
2012
Chavanne Lilio
FSG Alle
SUI
2011
Genesta Tom
FSG Alle
SUI
2011
Cattin Clément
FSG Alle
SUI
2012
Herren Aurélien
CA des Franches-Montagnes
SUI
2011
Müller Malow
CA des Franches-Montagnes
SUI
2013
Erba Camille
CA des Franches-Montagnes
SUI
2013
Vuille Maxime
CA des Franches-Montagnes
SUI
2011
Gigon Mia
CA des Franches-Montagnes
SUI
2011
Faivet Eden
CA des Franches-Montagnes
SUI
2012
Kottelat Lilou
Fémina Vicques
SUI
2011
Burger Stella
CA Moutier
SUI
2011
Alem Ezana
Delémont Athlétisme
ERI
2014
50M
Schwab Cléa
Delémont Athlétisme
SUI
2013