60m H Scolaires fem. DMM Gruppe 1
Startliste
19.09.2020 10:00Resultate Offiziell
10:00 Finallauf 1
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1
2954
LOESCH Lilli
FOLA
LUX
2007
 
ScF
2
5075
KRAMER Hannah
CAEG
LUX
2007
 
ScF
3
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
4
2176
FRIEDERICH Emilie
CSL
LUX
2007
 
ScF
5
1017
PIERI Julia
CSL
LUX
2007
 
ScF
6
2536
NOSBUSCH Claude
CSL
LUX
2007
 
ScF
7
1089
LAMBERT Eve
CAD
LUX
2008
 
ScF
8
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
 
ScF
10:02 Finallauf 2
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1
2007
VAESSEN AABY Matilda
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
2
2761
STEINER Noa
CELTIC
LUX
2008
 
ScF
3
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
 
ScF
4
2331
BOEVER Ella
FOLA
LUX
2008
 
ScF
5
2915
NUNES Nélia
CSL
LUX
2008
 
ScF
6
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
 
ScF
7
2340
SCHWEITZER Lena
CAD
LUX
2007
 
ScF
8
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
 
ScF
10:04 Finallauf 3
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1
2558
GEHL Lisa
CELTIC
LUX
2008
 
ScF
2
3178
BAUSCH Zoé
CSL
LUX
2008
 
ScF
3
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
4
2919
CLERC Fleur
CSL
FRA
2008
 
ScF
5
2517
USELDINGER Chloé
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
6
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
 
ScF
7
5061
MATTERN Friederike
PST Trier
GER
2008
 
aW
ScF
8
1699
MAJERUS Azadeh
FOLA
LUX
2007
 
ScF
10:06 Finallauf 4
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1
3324
WEILER Anne
CAPA
LUX
2007
 
ScF
2
2860
HERMES Laura
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
3
5062
STOHMANN Hanna
PST Trier
GER
2008
 
aW
ScF
4
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
5
2593
LEBEDEVA Arina
CSL
RUS
2007
 
ScF
6
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
 
ScF
7
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
 
ScF
8
2809
ORIGER Lola
FOLA
LUX
2008
 
ScF
10:08 Finallauf 5
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
 
ScF
2
2548
NESEN Vicky
CAPA
LUX
2008
 
ScF
3
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
4
5064
MOLL Marlene
PST Trier
GER
2008
 
aW
ScF
5
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
 
ScF
6
3435
LIAKAKOU Maria
CSL
GRE
2007
 
ScF
7
3727
SCHAACK Julie
FOLA
LUX
2007
 
ScF
8
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
 
ScF
10:10 Finallauf 6
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1
3322
WEBER Hannah
CAEG
LUX
2008
 
ScF
2
2917
THEIN Madara
CSL
LUX
2007
 
ScF
3
2925
KLEIN SCHLENTZ Claire
CAD
LUX
2007
 
ScF
4
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
 
ScF
5
1392
BERG Emmi
FOLA
LUX
2008
 
ScF
6
3928
STRAZDINA Sintija
CSL
LAT
2008
 
ScF
7
3907
BOUWMEISTER Philine
CAEG
NED
2007
 
ScF
8
2927
SCHAACK Sophia
CSL
LUX
2008
 
ScF
10:12 Finallauf 7
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
 
ScF
2
4018
HAU Léini
CAEG
LUX
2008
 
ScF
3
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
 
ScF
4
2272
WARKEN Julie
CAEG
LUX
2007
 
ScF
5
3934
PILOT METZ Alexia
FOLA
LUX
2007
 
ScF
6
3824
MARCHITELLI-RICHARD Chanel
CAEG
LUX
2007
 
ScF
7
3000
CICCONE Julia
CSL
ITA
2007
 
ScF