800m Scolaires fem. DMM Gruppe 1
Startliste
19.09.2020 17:45Resultate Offiziell
17:45 Finallauf 1
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
 
ScF
1-2
2007
VAESSEN AABY Matilda
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
2-1
1216
LOPES Elena
CAEG
LUX
2008
 
ScF
2-2
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
 
ScF
3-1
1488
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
 
ScF
3-2
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
 
ScF
4-1
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
 
ScF
4-2
3000
CICCONE Julia
CSL
ITA
2007
 
ScF
5-1
1699
MAJERUS Azadeh
FOLA
LUX
2007
 
ScF
5-2
2954
LOESCH Lilli
FOLA
LUX
2007
 
ScF
6-1
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
6-2
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
 
ScF
17:47 Finallauf 2
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
5075
KRAMER Hannah
CAEG
LUX
2007
 
ScF
1-2
2340
SCHWEITZER Lena
CAD
LUX
2007
 
ScF
2-1
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
 
ScF
2-2
3178
BAUSCH Zoé
CSL
LUX
2008
 
ScF
3-1
3797
BOSSUYT Esther
CSL
BEL
2007
 
ScF
3-2
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
4-1
2860
HERMES Laura
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
4-2
2925
KLEIN SCHLENTZ Claire
CAD
LUX
2007
 
ScF
5-1
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
 
ScF
5-2
1089
LAMBERT Eve
CAD
LUX
2008
 
ScF
6-1
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
 
ScF
6-2
2536
NOSBUSCH Claude
CSL
LUX
2007
 
ScF
17:49 Finallauf 3
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
1392
BERG Emmi
FOLA
LUX
2008
 
ScF
1-2
3907
BOUWMEISTER Philine
CAEG
NED
2007
 
ScF
2-1
2919
CLERC Fleur
CSL
FRA
2008
 
ScF
2-2
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
 
ScF
3-1
2558
GEHL Lisa
CELTIC
LUX
2008
 
ScF
3-2
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
 
ScF
4-1
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
4-2
2272
WARKEN Julie
CAEG
LUX
2007
 
ScF
5-1
3324
WEILER Anne
CAPA
LUX
2007
 
ScF
5-2
2331
BOEVER Ella
FOLA
LUX
2008
 
ScF
6-1
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
 
ScF
6-2
3934
PILOT METZ Alexia
FOLA
LUX
2007
 
ScF
17:51 Finallauf 4
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
 
ScF
1-2
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
2-1
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
 
ScF
2-2
2548
NESEN Vicky
CAPA
LUX
2008
 
ScF
3-1
2809
ORIGER Lola
FOLA
LUX
2008
 
ScF
3-2
3435
LIAKAKOU Maria
CSL
GRE
2007
 
ScF
4-1
3727
SCHAACK Julie
FOLA
LUX
2007
 
ScF
4-2
1053
HOFFMANN Zoe
CAEG
LUX
2008
 
ScF
5-1
1017
PIERI Julia
CSL
LUX
2007
 
ScF
5-2
2761
STEINER Noa
CELTIC
LUX
2008
 
ScF
6-1
2915
NUNES Nélia
CSL
LUX
2008
 
ScF
6-2
2917
THEIN Madara
CSL
LUX
2007
 
ScF
17:53 Finallauf 5
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
2176
FRIEDERICH Emilie
CSL
LUX
2007
 
ScF
1-2
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
 
ScF
2-1
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
 
ScF
2-2
2517
USELDINGER Chloé
CELTIC
LUX
2007
 
ScF
3-1
2593
LEBEDEVA Arina
CSL
RUS
2007
 
ScF
3-2
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
 
ScF
4-1
1813
SPULE Katrina
CSL
LAT
2008
 
ScF
4-2
3322
WEBER Hannah
CAEG
LUX
2008
 
ScF
5-1
3928
STRAZDINA Sintija
CSL
LAT
2008
 
ScF
5-2
3824
MARCHITELLI-RICHARD Chanel
CAEG
LUX
2007
 
ScF
6-1
2927
SCHAACK Sophia
CSL
LUX
2008
 
ScF