800m Débutants masc. DMM Gruppe 1
Startliste
19.09.2020 16:00Resultate Offiziell
16:00 Finallauf 1
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
 
DM
1-2
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
LUX/RUS
2009
 
DM
2-1
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
ESP
2009
 
DM
2-2
3512
LONGO Ilan
CELTIC
BEL
2009
 
DM
3-1
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
 
DM
3-2
2418
SCHOEBEN Guillaume
CELTIC
LUX
2010
 
DM
4-1
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
 
DM
4-2
3917
GOERGEN Tim
CAEG
LUX
2009
 
DM
5-1
2967
KRECKÉ Mex
CAD
LUX
2009
 
DM
5-2
2918
KAYSER Leo
CSL
LUX
2009
 
DM
6-1
3022
JONES Miles
CSL
LUX
2010
 
DM
6-2
2090
MOOG Paul
CAEG
LUX
2010
 
DM
16:02 Finallauf 2
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
 
DM
1-2
1881
STEINER Jan
CELTIC
LUX
2010
 
DM
2-1
3999
ZIGRAND Jonathan
CELTIC
LUX
2009
 
DM
2-2
1138
TROMANS PALOMINO Daniel
CSL
ESP
2009
 
DM
3-1
5069
CAMBRON Maxime
CELTIC
LUX
2010
 
DM
3-2
2562
HILGER Charel
CAPA
LUX
2010
 
DM
4-1
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
 
DM
4-2
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
 
DM
5-1
5067
BOURSON Thomas
FOLA
LUX
2010
 
DM
5-2
2283
FOLSCHEID Colin
CAD
LUX
2010
 
DM
6-1
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
 
DM
6-2
3597
NETTI Audric
CAB
BEL
2010
 
DM
16:04 Finallauf 3
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
3654
ANGELSBERG Dan
CELTIC
LUX
2009
 
DM
1-2
1353
AZEVEDO DAGUENET Andy
CSL
LUX
2010
 
DM
2-1
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
 
DM
2-2
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
 
DM
3-1
2280
WAMPACH Henri Jude
FOLA
LUX
2010
 
DM
3-2
1989
KIRSCH ADOMATIS Jan Niclas Josy
CAD
LUX
2010
 
DM
4-1
1015
D'ALIMONTE Edgar
CSL
LUX
2010
 
DM
4-2
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
 
DM
5-1
3651
O'CONNELL Joseph
CAD
IRL
2010
 
DM
5-2
3998
WILMES Yves
FOLA
LUX
2009
 
DM
6-1
3971
STEINER Tim
CELTIC
LUX
2010
 
DM
6-2
2559
GARCIA MEDINA Pedro
CSL
ESP
2010
 
DM
16:06 Finallauf 4
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
2621
CORREIA HUGHES Aidan
CAEG
POR
2010
 
DM
1-2
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
 
DM
2-1
2424
KLEIN SCHLENTZ Bastien
CAD
LUX
2009
 
DM
2-2
2337
LOSCH Julien
CELTIC
LUX
2010
 
DM
3-1
3252
NIEDERCORN Gaspard
CSL
LUX
2010
 
DM
3-2
1083
SCHAEFFER Andy
CAD
LUX
2010
 
DM
4-1
1206
PESCH Julien
CAEG
LUX
2009
 
DM
4-2
3749
MULRENNAN Paul
CAD
LUX
2010
 
DM
16:08 Finallauf 5
Bahn
Bib
Name
Verein
Nat.
JG
Meldewert
Klasse
Info
1-1
2389
LUDZACK Dean
CSL
LUX
2010
 
DM
1-2
3417
SCHROEDER Max
CAD
LUX
2009
 
DM
2-1
3717
THILL Jo
CELTIC
LUX
2009
 
DM
2-2
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
 
DM
3-1
2966
WEBER Tun
CAEG
LUX
2010
 
DM
3-2
1249
URWALD Arno
CELTIC
LUX
2009
 
DM
4-1
2932
REY PANIAGUA Manuel
CSL
ESP
2009
 
DM
4-2
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
 
DM
5-1
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
 
DM